Motocyklista ranny w wypadku w Leszczynkach

poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r., 09:27

W niedzielę po południu doszło do wypadku w Leszczynkach w gminie Sierakowice. Do szpitala trafił 30-letni mieszkaniec Miechucina.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 15 w Leszczynkach.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha 30-letni mieszkaniec Miechucina, jadąc ul. Kartuską od strony Kamienicy Królewskiej, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Zjechał na pobocze i przewrócił się. Z urazem pleców trafił do szpitala - informuje asp. sztab. Artur Socha, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kierujący był trzeźwy. Ukarano go mandatem.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.