Juniorka młodsza Magdalena Malotka-Trzebiatowska mistrzynią Polski seniorek w strzelectwie sportowym

wtorek, 6 sierpnia 2019 r., 10:19
fot. nadesłane

Od czwartku do niedzieli we Wrocławiu odbywały się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w strzelectwie sportowym. Kartuski Klub strzelecki "Dziesiątka" reprezentowały Diana i Magdalena Malotka-Trzebiatowskie. Magdalena Malotka - Trzebiatowska została Mistrzynią Polski Kobiet i Mężczyzn strzelając z karabinu sportowego 60 strzałów leżąc na 50 metrów.

Magdalena Malotka - Trzebiatowska strzelając w karabinie sportowym 60 strzałów leżąc zdobyła 619,6 punktów. Wygrała jedną dziesiętną punktu tym samym, pokonując wszystkie seniorki i juniorki. Druga z sióstr Diana Malotka Trzebiatowska zajęła dwudzieste piąte miejsce. W kolejnych konkurencjach kartuzianki strzelając w trzech postawach 3x40 zajęły bardzo wysokie miejsce. Diana wywalczyła dziesiąte miejsce z wynikiem 1152 pkt., zabrakło jej jedynie czterech punktów do finału. Diana z wynikiem 1149 pkt. zajęła jedenaste miejsce.

- W tym roku Magda zdobyła cztery złote medale Mistrzostw Polski. Osiągnęła najlepszy wynik w historii juniorek młodszych, wielkie gratulacje od wszystkich członków klubu i całego zarządu, te wszystkie wyjazdy, starty na zawodach by się nie odbyły, gdyby nie dotacja Gminy Kartuzy - zaznacza trener Jerzy Malotka - Trzebiatowski.

We wtorek Magdalena Malotka - Trzebiatowska wyjeżdża do Pilzna.

Oprac. SG
Info. nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.