Mieszkanka Rębiechowa odnaleziona

czwartek, 8 sierpnia 2019 r., 13:49

W środę po południu policjanci z kartuskiej komendy odnaleźli zaginioną 49-latkę z Rębiechowa. Kobieta jest cała i zdrowa.

W ubiegłym tygodniu policjanci rozpoczęli poszukiwania 49-letniej mieszkanki Rębiechowa. Kobieta, w piątek, 26 lipca, rano wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła ani nie skontaktowała się z rodziną. Policja w piątek, 2 sierpnia wystosowała apel o pomoc w poszukiwaniach.

Jak poinformował, asp. sztab. Artur Socha, rzecznik prasowy KPP w Kartuzach, dzięki poczynionym ustaleniom policjanci odnaleźli kobietę w jednym z mieszkań na terenie Trójmiasta. 49-latka jest cała i zdrowa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.