Nowe oblicze porcelany - projekt inspirowany… epoką kamienia

niedziela, 11 sierpnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

W naszych kuchniach często dominuje klasyka i tradycja, której urok, niezaprzeczalnie, zdobi każde wnętrze. Jednak czasami warto dać ponieść się fantazji i wprowadzić do swojej przestrzeni odrobinę szaleństwa. W kolekcji Stone Age wzrok przykuwa nowoczesna i nieregularna linia, niczym stworzona przez naturę, która pięknie prezentuje się w dużym formacie, czyniąc z porcelanowych produktów funkcjonalny dodatek do stylowej kuchni lub jadalni.

Urozmaicenie i ożywienie stołu, czy to w restauracyjnym wnętrzu, czy w zaciszu domowym, jest na wyciągnięcie ręki. Projektanci zadbali o to, aby kolekcja Stone Age dopasowała się zarówno do przestrzeni, w których dominuje drewno, jak i do aranżacji z wykorzystaniem marmuru, granitu, czy nowoczesnych mebli o wysokim połysku. Asymetryczne elementy kolekcji, stworzone w wersji białej i ręcznie malowanej doskonale wkomponują się we wszelkie współczesne trendy aranżacyjne.

Dzięki niespotykanej estetyce, urokowi ręcznego malowania starannie dobranym kolorom, a zarazem wyjątkowej funkcjonalności nasz rodzimy produkt doskonale sprawdzi się na stołach pasjonatów unikatowej porcelany i… dobrej kuchni. Kolekcja Stone Age stworzy prawdziwą, kulinarną kompozycję z daniami kuchni fusion, nowatorskimi dziełami wybitych profesjonalistów oraz najróżniejszymi przystawkami i przysmakami, takimi jak owoce morza, czy makarony prosto z… Twojej kuchni.

W skład zestawu Stone Age wchodzi wiele produktów. W związku z tym, nawet najbardziej wymagający Klient dopasuje komplet na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. W ofercie znajdziemy między innymi: salaterki, półmisy, filiżanki, kubki, czy talerze w różnych rozmiarach. Kolekcja występuje w wersji białej oraz 3 wariantach kolorystycznych.

Lubiana to jeden z największych producentów porcelany stołowej w Europie, oferujący zastawę na najwyższym, światowym poziomie. Specjalizuje się w produkcji porcelany o wysokich parametrach jakościowych i estetycznych, która dzięki swojej wytrzymałości i praktyczności, doskonale sprawdza się zarówno w gastronomii i hotelach, jak i w użytku domowym. Markę tworzą specjaliści, a zarazem ludzie z pasją do kreowania zastawy łączącej wysoką estetykę serwowania potrwa z trwałością i funkcjonalnością. Lubiana spełnia oczekiwania klientów poprzez różnorodność, dostępność i ponadczasowość produktów. Klienci biznesowi oraz indywidualni mogą wybierać spośród wielu kolekcji i dekoracji. Marka wyróżnia się nowatorskimi kształtami, bardzo wysoką jakością w konkurencyjnych cenach. Ta współczesna, trwała, a zarazem funkcjonalna porcelana zdobi stoły w ponad 40 krajach na całym świecie.

Polska Grupa Porcelanowa łączy potencjał trzech wiodących fabryk porcelany w Polsce. Ideą jej powstania, w lipcu 2018 roku, było zwiększenie dostępności wysokiej jakości produktów z wielopokoleniową tradycją. W ramach Grupy funkcjonują cztery odrębne marki: Ćmielów, Lubiana, Chodzież oraz Ćmielów Design Studio, które różnicuje rodzaj oferty, a łączy chęć realizacji potrzeb klientów, dla których fabryki szczycące się długoletnią tradycją produkują najwyższej jakości zastawę stołową. Jako grupa łącząca tradycję ze współczesnością, PGP chce wyróżniać się nie tylko doskonałym wzornictwem i jakością, ale także sprawnością organizacji i nowoczesnymi systemami współpracy z dynamicznie zmieniającym się rynkiem.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.