Cree na finał tegorocznego Festiwalu Przyjemności Muzycznych

niedziela, 11 sierpnia 2019 r., 00:05
fot. AL

Plateu z projektem "Śladami Grechuty" oraz Sebastian Riedel & Cree w programie "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" - tak przebiega drugi dzień tegorocznego Festiwalu Przyjemności Muzycznych, który tradycyjnie do Ostrzyc przyciągnął tłumy.

Festiwal Przyjemności Muzycznych odbył się już po 11. Tym samym już od ponad dekady powiat kartuski zaprasza w sierpniu miłośników muzycznych brzmień. Podczas piątkowej odsłony festiwalu publiczność miała okazję wysłuchać dwóch wspaniałych koncertów - śpiewem i muzyką zachwyciły Grażyna Łobaszewska wraz z grupą Ajagore i Julia Pietrucha z zespołem.

W sobotę z kolei na scenie zaprezentował się Plateu z projektem "Śladami Grechuty" oraz Sebastian Riedel & Cree w programie "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.