Sierakowice. Siedmiolatek wbiegł pod busa

środa, 14 sierpnia 2019 r., 11:35

Z ogólnymi potłuczeniami ciała do szpitala został przetransportowany siedmioletni chłopiec, który wbiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór w Sierakowicach.

Zgłoszenie o wypadku w Sierakowicach na ulicy Peplińskiego służby otrzymały we wtorek około godziny 18.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że siedmioletni chłopiec wybiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód marki VW T5, którym kierował 32-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Chłopiec z ogólnymi potłuczeniami ciała został przetransportowany do szpitala celem wykonania szczegółowych badań. Kierujący pojazdem był trzeźwy - podaje asp. sztab. Artur Socha, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Szczegółowe okoliczności i przyczynę wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.