Kasia Kowalska na finał Nocy pod Gwiazdami w Sierakowicach

piątek, 16 sierpnia 2019 r., 23:48
fot. AL

Mind Seekersach, Tabu, Ania Karwan i Kasia Kowalska - takie zespoły wystąpiły podczas tegorocznej Nocy pod Gwiazdami w Sierakowicach. Mimo iż pogoda płatała momentami figla, w sierakowickim amfiteatrze bawiły się tłumy.

Noc pod Gwiazdami w Sierakowicach jest stałym punktem w kalendarzu sezonowych imprez powiatu kartuskiego. W tym roku odbyła się ona na sierakowickim amfiteatrze już po raz dwudziesty siódmy, przez co jest jednym z najstarszych tego typu przedsięwzięć w regionie.

Tegoroczną edycję rozpoczął sierakowicki zespół The Mind Seekers, który znany jest już nie tylko lokalnej społeczności. Podczas koncertu zainaugurowano też Eksplozję Kolorów.

Tuż po Mind Seekersach na scenie pojawi się TABU. Siła zespołu to przede wszystkim melodyjne, oparte na rytmie reggae piosenki oraz energiczne koncerty z świetną sekcją dętą.

W nieco inne klimaty licznie zgromadzoną w sierakowickim amfiteatrze publiczność wprowadziła Ania Karwan, która z przytupem w 2019 roku weszła ze swoją debiutancką płytą na polską scenę muzyczną, jak również wygrała Konkurs Premier w Opolu.

Gwiazdą wieczoru była natomiast Kasia Kowalska. To wokalistka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Jej piosenki zna zarówno młodsze, jak i starsze pokolenie. W ubiegłym roku wydała nową płytę, która i tym razem nie zawiodła fanów artystki. Świadczy o tym chociażby fakt, że nominowana została do tegorocznych Fryderyków.

Dodajmy, że podczas tegorocznej Nocy pod Gwiazdami swoje 120-lecie świętował Bank Spółdzielczy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.