Skrzeszewo. Rozbudowana remiza OSP już po odbiorze

sobota, 17 sierpnia 2019 r., 10:15
fot. nadesłane

Zakończyły się prace budowlane przy rozbudowie remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skrzeszewie. Za nami odbiór inwestycji. Prace wykonała firma Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Cyrzan z miejscowości Udorpie. Koszt inwestycji to około 1,33 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu Gminy Żukowo.

- To kolejny krok w kierunku zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa Mieszkańcom gminy Żukowo - mówi Burmistrz Wojciech Kankowski. - Chcemy, by strażacy mieli odpowiednie warunki do pracy. Nierzadko ratują przecież nasze mienie, a nawet życie.

W ramach inwestycji powstało 295metrów kwadratowych nowej powierzchni z przeznaczeniem na garaże, pomieszczenia socjalne i biurowe. Wykonano również instalacje teletechniczną i sprężonego powietrza. Na terenie przy budynku wykonawca położył nawierzchnię z kostki brukowej. Dodatkowo odmalowano też "starszą" część remizy, by całość wyglądała jednolicie i estetycznie.

Prace wykonała firma Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Cyrzan z miejscowości Udorpie. Koszt inwestycji to około 1,33 mln zł. Pieniądze na ten cel w całości pochodzą z budżetu gminy Żukowo.

nadesłane/UG Żukowo

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.