Grille WEBER - oferta promocyjna w Centrum Ogrodniczym Garden Life

poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Jesteś fanem grillowania ? Musisz skorzystać z promocyjnej ofert Garden Life! Specjalnie dla Naszych klientów przygotowaliśmy Specjalny RABAT -10 proc. na cały asortyment marki WEBER.Oferta obowiązuje w terminie 12.08.2019 - 31.08.2019.

Od ponad 60 lat WEBER rewolucjonizuje świat grilli i wprowadza kolejne innowacje do swoich produktów. Tworzy wysokiej jakości grille , idealnie dopasowane akcesoria i materiały eksploatacyjne, które wspólnie tworzą jedyny w swoim rodzaju system grillowania. Takie kompleksowe podejście do tematu grillowania jest ważnym celem naszego działania od

momentu wynalezienia kulistego grilla.

Jako autoryzowany punkt dealerski marki WEBER proponujemy Państwu poniższy asortyment:

- Grille przenośne
- Grille węglowe
- Grille gazowe
- Grille elektryczne
- Akcesoria WEBERA

W kwestii kultury grillowania, coraz więcej osób darzy zaufaniem markę WEBER, ponieważ jako wynalazcy grilla kulistego posiadają wyjątkowe doświadczenie. Na pierwszy rzut oka zauważyć można wysoką jakość produktów, a zarazem wiele możliwości, które powstały za sprawą różnorodności oferty WEBER. Osiągniecie Państwo czystą przyjemność grillowania dzięki produktom marki WEBER.

Skorzystaj z naszej specjalnej promocji i spełnij swoje marzenie o idealnie przyrządzonym daniu na grillu WEBER. Jeżeli chwilowo brakuje Ci gotówki, skorzystaj z możliwości zakupu ratalnego.

Na naszej stronie mogą Państwo zerknąć czym dokładnie się zajmujemy gdzie się mieścimy i jak wygląda nasze Centrum Ogrodnicze.

Koniecznie dołącz do nas na Facebooku, by zawsze mieć bieżące informację o:

- konkursach
- nagrodach
- promocjach w GARDEN LIFE

Dołącz do nas już teraz klikając "lubię to".

Centrum Ogrodnicze "Garden Life" Marcin Labuda
ul. Szkolna 79 83-307 Kiełpino
NIP 589 172 19 26
tel. 58 351 48 02 kom. 660 624 200

www.garden-life.pl
e-mail: biuro@garden-life.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.