Domy Wrocław - Północ Wrocławia zmienia się nie do poznania - sprawdź co zyskujesz mieszkając w tej części miasta!

wtorek, 20 sierpnia 2019 r., 09:04
fot. nadesłane

Zasadniczo Wrocław, jako całość jest postrzegany i bardzo piękne miasto. Poza tym również jest to miasto rozwojowe, miasto otwarte na ludzi, na różne nowości, na różne inwestycje. Północna część miasta to kilka szczególnych dzielnic. Dlaczego? De facto wskazać należy na jedną konkretną dzielnicę, na Brochów, w którym zlokalizowane są nowoczesne domy. Krzyki - pod taką nazwą można spotkać również nazwę tej dzielnicy, gdyż z takim nazewnictwem miano do czynienia w przeszłości.

Inwestycja, jakiej można pozazdrościć

Tak naprawdę mowa jest o pewnej inwestycji mieszkaniowej zlokalizowanej na granicy Brochowa i Jagodnej, a konkretnie to przy ulicy Sygnałowej. Z jednej strony można powiedzieć, że jest to piękne i nowoczesne osiedle domków, ale we Wrocławiu takich jest wiele. Z drugiej strony gdyby przyjrzeć się niej nieco bliżej, to można zauważyć, że nie jest to taka całkiem zwykła, podobna do innych inwestycja. Połączenie wyjątkowej lokalizacji, zastosowanych stylów, technologii, materiałów powoduje, że wiele osób, klientów i specjalistów od rynku nieruchomości uważa tę inwestycję za najlepsze domy we Wrocławiu.

Szczegóły inwestycji

Oczywiście każdy powinien sam ocenić. Niemniej jednak już w tym miejscu warto poznać konkretne jej szczegóły. Domy położone są w samej granicy Parku Brochowskiego. Jest to rozległy teren rekreacyjny, teren kontaktu z naturą, wyciszenia się, a tym samym idealne miejsce na odpoczynek, na uwolnienie się od codziennego zabiegania i stresu. Poza tym również każdy z domów jest usytuowany na odrębnej działce, której wielkość dochodzi do 350 metrów kwadratowych.

Tym samym każdy właściciel domu ma swój własny odrębny "park" na własnej działce, który może dowolnie ukształtować. Dom został stworzony na wzór stylu skandynawskiego, a tym samym daje możliwość dowolnego kształtowania wnętrza i poszczególnych pomieszczeń. W domach znajduje się przestronny salon, znajduje się wygodna, komfortowa łazienka oraz przestronne poddasze. W tym domu na pewno można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Nie dziwi fakt, że już wiele domów położonych w tym miejscu zostało sprzedanych oraz zarezerwowanych.

Wyjątkowe domy. Wrocław proponuje coś niezwykłego

Owa inwestycja firmowana jest przez podmiot o nazwie Scandi Home. To bez wątpienia czołowy lokalny deweloper. Wrocław północny posiada świetną lokalizację dla domów. Ma to swoje uzasadnienie nie tylko w bliskości terenów zielonych. Nie można bowiem nie wskazać także na stosunkowo niewielką odległość od centrum miasta. Z ulicy Sygnałowej bowiem należy przebyć tylko pięć kilometrów, aby móc znaleźć się w owym centrum. Dodatkowo również aktualnie prowadzona jest inwestycja polegająca na przebudowie ulicy Buforowej. Spowoduje to, iż dotarcie do centrum Wrocławia będzie jeszcze szybsze. W rejonie opisywanych domów znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola i szkoły. To kolejne udogodnienie. Tym samym centra rozrywki, miejsca pracy są zlokalizowane w centrum miast, dokąd nie ma bardzo daleko, ale inne niezbędne instytucje są pod ręką.

Inteligentne rozwiązania

Osiedle Scandi to nie tylko świetna lokalizacja, bliskość centrum miasta i terenów zielonych, terenów rekreacyjnych. To równocześnie też bardzo nowoczesne szeregówki. Wrocław de facto nie posiada podobnych rozwiązań w innych lokalizacjach. Na czym polegają owe nowoczesne rozwiązania? Przede wszystkim wskazuje się na system Scandi Smart. Jest to system rozwiązań inteligentnych, wśród których należy wskazać na:

- bezzłączkowy system instalacyjny,
- technikę ciepłego montażu,
- inteligentne zarządzanie urządzeniami domowymi, ogrzewaniem, roletami, itp. To wszystko dzięki temu, że zastosowano tutaj sterowanie centralne za pomocą specjalnego sterownika. Poza tym również można skorzystać ze specjalnej aplikacji, dzięki której można owymi urządzeniami sterować z poziomu swojego smartfona. Tym samym można tutaj mówić o rozwiązaniach energooszczędnych, a jednocześnie też wychodzących na przeciw trendom ekologicznym.

Bez wątpienia są to bardzo urokliwe, funkcjonalne nowe domy. Wrocław jest pięknym miastem, w którym warto zamieszkać, w którym warto pozostać, warto się tam rozwijać. Warto postawić na północne dzielnice, wśród których wskazuje się właśnie na Brochów oraz na położoną w tym miejscu inwestycję o nazwie Osiedle Scandi. Jak już wiele osób miało okazję się o tym przekonać, owa inwestycja spełnia największe możliwe oczekiwania oraz wymagania potencjalnych klientów. Tym samym ta inwestycja cieszy się sporym powodzeniem.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.