Festyn sołecki w Staniszewie za nami

wtorek, 20 sierpnia 2019 r., 10:42
fot. nadesłane

Radośnie, aktywnie, a przede wszytkim rodzinnie upłynął już czwarty festyn sołecki w Staniszewie. Uczestnicy bawili się podczas ciekawych konkurenci rodzinnych, mieli możliwość przejażdżki nietypowymi rowerami, a także zabawy do późnych godzin wieczornych.

Ci, którzy skorzystali z zaproszenia rady sołeckiej, nie mogli narzekać na nudę, a sobotnie popołudnie upłynęło im radośnie, aktywnie i oczywiście rodzinnie. Nie zabrakło licznych konkursów z nagrodami, zabaw. Dla dzieci przygotowano zjeżdżalnię, plac zabaw, kule wodne. Chętni po raz kolejny mieli możliwość przejechania się na nietypowych rowerach, które projektuje i konstruuje jeden z mieszkańców Staniszewa oraz pogłaskać alpaki. Imprezę uświetnił występ Kaszubskiej Orkiestry Rodzinnej Szutenberg Bend.

Imprezę zwieńczyła zabawa taneczna do późnych godzin nocnych, którą poprowadził Dj Buba.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.