Miszewko. Zderzenie czterech pojazdów i motocykla

środa, 21 sierpnia 2019 r., 09:02

Kierujący motocyklem 63-latek został przetransportowany do szpitala, po tym jak najechał na niego kierujący volkswagenem 52-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. To uderzenie spowodowało serię zderzeń kolejnych trzech pojazdów.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał we wtorek o godzinie 14.20.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący volkswagenem 52-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego jadąc w kierunku Gdyni nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego najechał na tył motocykla, którym kierował 63-letni mieszkaniec powiatu gdyńskiego - podaje asp. Piotr Gdaniec, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

- W następstwie tego uderzenia volkswagen uderzył w tył mercedesa, którym kierowała 43-letnia mieszkanka powiatu gdańskiego. Mercedes z kolei siłą odrzutu uderzył w tył poprzedzającego go renault, którym kierowała 39-letnia mieszkanka powiatu gdyńskiego, z kolei renault siłą odrzutu uderzyło w samochód marki Volkswagen, za kierownicą którego siedział 34-letni mężczyzna - kontynuuje.

Jak dodaje, kierujący motocyklem został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.