Kartuzy. Włamał się do pubu - 39-latek zatrzymany

czwartek, 22 sierpnia 2019 r., 09:39

Kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi 39-letniemu mieszkańcowi powiatu kartuskiego, który w nocy z wtorku na środę włamał się do jednego z pubów w Kartuzach i ukradł z niego m.in. napoje alkoholowe.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, tuż po północy. Nieznany wówczas mężczyzna włamał się do jednego z pubów na terenie Kartuz skąd ukradł między innymi napoje alkoholowe.

- W toku podjętych przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego czynności operacyjnych udało się ustalić i zatrzymać sprawcę zdarzenia. Jest nim 39-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego. Policjanci odzyskali też część skradzionego mienia - podaje asp. Piotr Gdaniec, p.o. rzecznika prasowego kartuskiej policji.

39-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat dziesięciu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.