Paweł Piór zagra na Mistrzostwach Europy U19 w Futsalu

czwartek, 22 sierpnia 2019 r., 10:06
fot. nadesłane

Paweł Piór zawodnik Cartusii 1923 Kartuzy, został powołany do kadry narodowej, która zagra na Mistrzostwa Europy U-19 w futsalu. Drużyna narodowa prowadzona przez Łukasza Żebrowskiego powalczy o mistrzostwo w Rydze w dniach 6-15 września.

Paweł Piór to zawodnik IV ligowej Cartusii 1923 Kartuzy, gra także w pierwszoligowej drużynie futsalowej Dragon Bojano. Został powołany do 17 osobowej kadry narodowej trenera Łukasza Żebrowskiego. Paweł wraz z drużyną wywalczyła sobie awans na finały młodzieżowych Mistrzostw Europy wygrywając mecze eliminacyjne z Finlandią 3:1, Kazachstanem (5:1) i Francją (2:1). W dniach 6-15 września uda się do Rygi, stolicy Łotwy, gdzie powalczy na Mistrzostwach Europy U-19 w futsalu. Grupowymi rywalami Polaków w historycznych pierwszych Mistrzostwach Europy do lat 19, będzie Łotwa, Portugalia i Rosja.

Oprac. SG
Info. GKS Cartusia 1923

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.