Akcja STOP CELLULIT!!! Rozpocznij walkę z cellulitem w Body Evolution w Baninie

sobota, 24 sierpnia 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

Cellulit jest jednym z największych kompleksów, z którym zmagają się miliony kobiet na całym świecie. Pojawia się on nie tylko u kobiet, które źle się odżywiają lub nie prowadzą żadnej aktywności fizycznej. Często zdarza się także u tych, które są szczupłe i regularnie ćwiczą. Cellulit jest także bardzo trudno zwalczyć, tzw. domowe metody nie są zbyt skuteczne. Pojawia się głownie w miejscach gdzie jest największe zgromadzenie tkanki tłuszczowej, czyli w okolicy ud, brzucha, bioder, pośladków i ramion. Objawia się nierówną i wybrzuszoną skórą, która swoją strukturą przypomina nieco powierzchnię pomarańczy. Od swojego wyglądu cellulit potocznie nazywany jest właśnie- skórką pomarańczową.

Skąd się bierze cellulit?

Cellulit to nic innego jak zniekształcona tkanka tłuszczowa, woda i produkty przemiany materii, uwidaczniająca się pod skórą w postaci nieestetycznych zgrubień. Odkładanie tkanki tłuszczowej w organizmie jest naturalne, ważne by jak najszybciej zacząć walkę poprzez stymulacje komórek tłuszczowych do spalania zapasów tkanki tłuszczowej. Sprawne funkcjonowanie układu krążenia zapewnia brak nadwagi i zaburzeń hormonalnych. Wraz z pojawieniem się nieprawidłowości w układzie krążenia odnowa komórkowa przebiega wolniej, usztywnieniu ulegają włókna tkanki łącznej, które nie przepuszczają komórek tłuszczowych. W wyniku tego powstają gąbczaste, często bolesne struktury. Na skórze dostrzegamy wtedy nieestetyczne zgrubienia. Zła kondycja skóry pogłębia się tym bardziej im dłużej nic nie robimy ze skórką pomarańczową. Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje cellulitu: wodny, tłuszczowy i cyrkulacyjny.

Zabiegi na cellulit - czy nie wystarczy dobry krem i trochę ruchu?

Specjalistyczne zabiegi z zakresu kosmetologii to obecnie najskuteczniejszy sposób na pozbycie się cellulitu. Codzienna aktywność fizyczna, prawidłowo zbilansowana dieta oraz pielęgnacja skóry to oczywiście równie ważne aspekty walki ze skórką pomarańczową, jednak trzeba przyznać, że nie zawsze radzą sobie ze skomplikowanymi mechanizmami zaburzeń metabolicznych skóry. Co innego specjalnie przeznaczone do tego urządzenia, które oddziałują bezpośrednio na tkankę łączną, w której zlokalizowany jest cellulit.

W związku z akcją STOP CELLULIT przeprowadzaną w Studiu Modelowania Sylwetki BODY EVOLUTION w Baninie, przedstawiamy interesujące zabiegi, które według naszej opinii i zdaniem specjalistów, pomogą skutecznie uporać się z uciążliwym cellulitem:

- endermologia - to masaż połączony z podciśnieniem, które wspomaga uaktywnienie metabolizmu tkanki tłuszczowej, co w rezultacie stymuluje produkcję włókien kolagenowych. Zabieg dotlenia skórę i przyspiesza krążenie, dzięki czemu pobudza proces samoistnej odnowy biologicznej. Dzięki pobudzeniu metabolizmu organizm szybciej usuwa toksyny i tłuszcz.  Skuteczne narzędzie do walki z cellulitem, nadwagą i oznakami starzenia skóry. Stosowana na ciało wyszczupla i modeluje sylwetkę a także poprawia elastyczność oraz ogólną kondycję skóry.

- lipolaser tzw. zimny laser, to jeden z najnowszych sposobów redukcji tkanki tłuszczowej. Jest doskonałą metodą miejscowego, precyzyjnego wyszczuplania, wybieraną przede wszystkim przez osoby, które mimo stosowania diet i ćwiczeń nie mogą pozbyć się tłuszczu z obszarów szczególnie niewrażliwych na odchudzanie. Zabieg powoduje rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które następnie przekazywane są do układu limfatycznego i naturalnie usuwane z organizmu. Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry. Laser działa wyłącznie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych, nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje ich zawartość oraz objętość.

- fale radiowe - zabieg z wykorzystaniem fal radiowych to metoda naturalnej stymulacji skóry, która umożliwia odzyskanie jędrności i elastyczności, a także pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej. To również jedna z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry, która wykorzystuje naturalne możliwości regeneracyjne. W wyniku zabiegu zlokalizowane w głębokich warstwach skóry włókna kolagenowe ulegają uszkodzeniu, dzięki czemu skóra dostaje sygnał, żeby zintensyfikować regenerację. Przyspieszeniu ulega krążenie krwi, skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona, a komórki skóry zaczynają bardzo szybko tworzyć nowe włókna kolagenowe i elastynowe. Aby uzyskać najlepsze efekty zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych, zalecana jest seria min. 10 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu.

- liposukcja kawitacyjna - zabieg typowo odchudzający, dzięki technologii likwiduje nagromadzoną i oporną do zrzucenia tkankę tłuszczową, jednocześnie zmniejsza cellulit . Fala uderzeniowa pozwala na skuteczną walkę z cellulitem. Dzięki niej zalegająca pod skórą tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu i jest usuwana z organizmu w procesach metabolicznych. W wyniku tego skóra staje się nie tylko wygładzona i jędrniejsza, ale też zmniejsza się obwód danej części ciała, więc następuje widoczny efekt wyszczuplenia.

- Roll Slim to urządzenie do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Dzięki zastosowaniu profilowanych drewnianych rolek, roller masuje poszczególne mięśnie zaczynając od stóp, poprzez łydki, uda, pośladki, biodra, brzuch, plecy, ręce. Odpowiednio dobrane obroty pozwalają rozkoszować się delikatnym masażem. Urządzenie wyposażone w podczerwień, chromoterapię, kolagen oraz jonizację powietrza.

Akcja STOP CELLULIT ma na celu uświadomić kobietom, że tzw. pomarańczowa skórka to nie tylko kwestia nieestetycznego wyglądu skóry i wiążących się z tym kompleksów, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na to, że cellulit to objaw wysokiego poziomu toksyn w organizmie. Dlatego należy z nim walczyć wszelkimi dostępnymi metodami, aby utrzymać efekt gładkiej i jędrnej skóry, należy zdrowo się odżywiać, pić dużo wody, 2-3 razy w tygodniu uprawiać sport i dodatkowo masować ciało na przykład za pomocą rolki Roll Slim.

Specjaliści z Body Evolution w Baninie przygotowali dla swoich klientów specjalne pakiety zabiegowe w dużo niższych cenach, które można dopasować bezpośrednio do swoich potrzeb.
Zapraszamy na darmową konsultację, na której przedstawimy wszystkie szczegóły i pomożemy zawalczyć o marzenia!

Studio Modelowania Sylwetki Body Evolution w Baninie ul. Klonowa 43
(galeria Skwer Banino) tel. 788 066 899


Studio czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 22.00 oraz w soboty w godz. 9.00-15.00.

Warto śledzić FP studia na FB, gdzie znajdują się informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach. 

https://www.facebook.com/pg/baninobodyevolution
https://bodyevolution.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.