Druhowie z gminy Chmielno rywalizowali w sporcie pożarniczym

niedziela, 25 sierpnia 2019 r., 20:36
fot. SG

Piętnaście drużyn, w tym siedem zespołów członków czynnych, startowało w tegorocznych zawodach sportowo-pożarniczych jednostek OSP gminy Chmielno. Strażacy rywalizowali m.in. w sztafecie i ćwiczeniu alarmowo-bojowym.

W niedzielne popołudnie na stadionie w Chmielnie rozegrano gminne zawody w sporcie pożarniczym. Wzięło w nich udział 15 drużyn, w tym siedem reprezentujących członków czynnych i osiem młodzieżowych drużyn pożarniczych. Ochotnicy zmierzyli się w musztrze, sztafecie pożarniczej oraz ćwiczeniach bojowych. Pierwsze miejsce w zawodach sportowo - pożarniczych zdobyli druhowie z OSP Reskowa. Najlepsi w ćwiczeniach alarmowo - bojowych okazali się druhowie z OSP Chmielna.

- Cieszę się, że znowu mogę być tu z wami i obserwować wasze zmagania. Podziwiać wasz wysoki poziom rywalizacji. Cieszę się, że tak jak zaznaczył to dzisiaj pan wójt pewnym jest to, że za rok znów się spotkacie. Wszystkim jednostkom gratuluję i życzę satysfakcji z tej społecznej służby na rzecz osób, którzy w wielu różnych sytuacjach was potrzebują - gratulował st. bryg. Edmund Kwidziński, dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Gdańsku

Zawody poprowadził Andrzej Brylowski, nagrody wręczył wójt gminy Chmielno, Michał Melibruda. Na wszystkich uczestników i kibiców czekała też pyszna grochówka.

W niedziele 8 września na stadionie gminnym w Chmielnie odbędą się powiatowe zawody sportowo - pożarnicze.

Wyniki Gminnych Zawodów Sportowo - Pożarniczych:

Członkowie czynni - klasyfikacja końcowa:

1. miejsce - OSP Reskowo I
2. miejsce - OSP Chmielno
3. miejsce - OSP Borzestowo
4. miejsce - OSP Miechucino
5. miejsce - OSP Reskowo II
6. miejsce - OSP Kożyczkowo
7. miejsce - OSP Zawory

Członkowie czynni - ćwiczenie alarmowo-bojowe:

1. miejsce - OSP Chmielno
2. miejsce - OSP Miechucino

MDP Męska 12-15 lat - klasyfikacja końcowa:

1. miejsce - OSP Borzestowo
2. miejsce - OSP Miechucino
3. miejsce - OSP Reskowo
4. miejsce - OSP Chmielno

MDP Żeńska 12-15 lat - klasyfikacja końcowa:
1. miejsce - OSP Kożyczkowo
2. miejsce - OSP Miechucino

MDP Żeńska - 15-18 lat - klasyfikacja końcowa:
1. miejsce - OSP Chmielno

Żeńska powyżej 18 lat
1. miejsce - OSP Reskowo

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.