Motocyklista ranny w zdarzeniu w Rębiechowie

środa, 28 sierpnia 2019 r., 09:15

Kierujący motocyklem 48-latka został przetransportowany do szpitala, po tym jak chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem wywrócił się na jezdnię. Do zdarzenia doszło we wtorkowy poranek w Rębiechowie.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał we wtorek około godziny 7.25.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca fiatem 39-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego wymusiła pierwszeństwo przejazdu na 48-letnim motocykliście. Mężczyzna chcąc uniknąć zderzenia z samochodem, wywrócił się na jezdnię - podaje asp. Piotr Gdaniec, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Jak dodaje, motocyklista został przetransportowany do szpitala w Gdańska.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.