Brodnica Górna. Zderzenie samochodu z motocyklem - ranny 55-latek

czwartek, 29 sierpnia 2019 r., 09:14

55-letni motocyklista został przetransportowany do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie w Brodnicy Górnej. Kierujący fordem wymusił tam pierwszeństwo na motocykliście.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał w środę około godziny 15.50.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący fordem 58-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podczas wykonywania skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocyklu, którym kierował 55-letni mieszkaniec powiatu gdyńskiego - podaje asp. Piotr Gdaniec, p.o. rzecznika kartuskiej policji.

Jak dodaje, wskutek odniesionych obrażeń 55-letniego motocyklistę przetransportowano do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kartuska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.