Kolano. V Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w Skokach przez Przeszkody

sobota, 31 sierpnia 2019 r., 20:09
fot. SG

W Stadnina Koni "Kolano"odbyły się V Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w skokach przez przeszkody. Zawodnicy rywalizowali na parkurze w czterech klasach: mini LL, LL, L oraz cross. Sportowym emocjom towarzyszyły darmowe dmuchańce dla dzieci oraz piękna pogoda w malowniczym zakątku Kaszub.

W klasie Mini LL najlepsza okazała się Weronika Pelc jadąca na koniu Joy. Na drugim miejscu znalazła się Nadia Roszkowska z Galaxy. Brązowy medal otrzymała Zuzanna Okroy i Mika.

W klasyfikacji LL puchar wywalczyła Marta Łazorczyk z Chilling Zahir. Na drugiej pozycji uplasowała się Zuzanna Leman z Nadią. Tuż za nią znalazł się duet Klaudia Mańska i Elza.

Najlepszą parą w kategorii L została Aleksandra Jeszka z Jiwą. Srebro wywalczył Przemysław Pająk z Kalą. Brąz trafił do Julii Dopke i Armani.

W najbardziej widowiskowej konkurencji crossie złoto zdobył Kamil Rychert z Kotillą. Tuż za nim srebrny krążek wywalczył Arkadiusz Kupper z Jagodą. Trzecie miejsce w udziale przypadło Marcie Łazorczyk i Chilling Zahirze.

W sportowej zrywce drewna najlepszym kuczerem został Brajan Górlikowski. Drugie miejsce wywalczył Arkadiusz Kupper, a trzecie Bartek Górlikowski.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.