W Żukowie trwają targi zdrowej żywności

niedziela, 1 września 2019 r., 15:21
fot. AL

W żukowskiej karczmie "Sidło" trwają targi zdrowej żywności i produktów naturalnych "Kocham Wieś". Jest to już druga edycja tegoż przedsięwzięcia. Do godziny 18. można zaopatrzyć się w ekologiczną żywność oraz rękodzieło.

"Kocham Wieś" to targi zdrowej żywności wolnej od wszelkich chemikaliów, wytwarzanej powoli w zgodzie z naturą na małą skalę oraz zdolnych rękodzielników. To powrót do natury, zmiana świata wokół nas na trochę mniej plastikowy. Targi są okazją do tego, aby bliżej poznać małe przetwórstwa, gospodarstwa ekologiczne oraz wyroby zdolnych rękodzielników.

Dodajmy, że jest to już druga edycja tegoż przedwsięwzięcia w Żukowie. Pierwsze targi odbyły się w maju na hali sportowo-widowiskowej. Letnia edycja trwa w karczmie "Sidło", a zaopatrzyć się w zdrową żywność można do godziny 18.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.