Święto Pstrąga i Lipienia

niedziela, 1 września 2019 r., 15:30
fot. AL

Degustacje potraw z pstrąga, zabawy dla dzieci, jubileuszowy koncert zespołu Tomasz Dorniak Massuana i gwiazda wieczoru Bernard Dornowski - Ex Czerwone Gitary - tak w wielkim skrócie przedstawia się program Święta Pstrąga i Lipienia, które trwa w Żukowie.

Na Placu Mariackim w Żukowie odbywa się III Święto Pstrąga i Lipienia. W ramach imprezy przewidziano degustację potraw z pstrągów z ekologicznej hodowli, edukacyjne zabawy dla dzieci, przejażdżki na koniu, czy koncert piosenek autorskich "Tu na Kaszubach" z okazji 30-lecia zespołu Tomasz Dorniak Massuana. Koło Wędkarskie "Gryf" przeprowadziło z kolei otwarte zawody wędkarskie na Raduni.

Gwiazdą wieczoru będzie Bernard Dornowski - Ex Czerwone Gitary.

Organizatorem, jak i pomysłodawcą wydarzenia jest Tomasz Dorniak.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.