Zapaśnicy Cartusii trenowali formę na wakacyjnych obozach

poniedziałek, 2 września 2019 r., 12:03
fot. nadesłane

Wydminy na Mazurach, Chmielno na Kaszubach, COS w Cetniewie i Spale to miejsca, w których zawodnicy GKS Cartusii przygotowywali się do drugiej części sezonu.

W Wydminach na Mazurach, członkowie kadry makroregionu pracowali pod okiem Trenerów Norberta Serby, Józefa Alijewa i Przemysław Gutiar. Chmielno to miejsce zgrupowania najmłodszych zawodników, których poczynaniami kierowali Marcin Dobka i Łukasz Konkel. W COS Cetniewo kadeci i juniorzy klubu, pod okiem trenera Bartłomieja Pryczkowskiego doskonalili swoje umiejętności.

COS w Spale to ostatni przystanek Gevorg Sahakyan przed Mistrzostwami Świata Seniorów w Nur - Sultan. Wicemistrz Europy swoją formę szlifuje pod czujnym okiem Włodzimierza Zawadzkiego i Piotra Stępnia.

- Praca została wykonana, teraz pozostaje czekać na rezultaty. Wszyscy są dobrej myśli i w poniedziałek wracają do pracy w Kartuzach - wyjaśnia klub GKS Cartusii.

Oprac. SG
nadesłane/GKS Cartusia Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.