Dwa wypadki pod rząd w Kiełpinie

wtorek, 20 stycznia 2009 r., 13:25

Dzisiaj tuż przed godziną 10 na skrzyżowaniu w Kiełpinie doszło do dwóch wypadków - jeden po drugim. Trzy osoby trafiły do kartuskiego szpitala.

- Sytuacja jest trochę skomplikowana - oznajmił mł. asp. Jarosław Wica z kartuskiej straży pożarnej. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o jednej kolizji. Gdy przybyliśmy na miejsce, okazało się, że w tym samym miejscu doszło już do drugiej stłuczki.

Jak się okazało, zderzyły się tico z polonezem oraz peugeot z audi.

- Kierowca oraz pasażerka pojazdu marki Tico, a także kierowca peugeota skarżyli się na bóle, zostali więc zabrani do kartuskiego szpitala w celu zbadania - dodał Jarosław Wica.

Jak poinformowała Jarosława Krefta, rzecznik prasowy kartuskiej policji, pierwsze zderzenie odnotowane zostało jako kolizja. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

Chwilę potem na tym samym skrzyżowaniu doszło do wypadku. Kierowca audi a4 chciał wykonać manewr skrętu w lewo.

- Nie upewnił się i nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy peugeota, który podczas zderzenia doznał urazu głowy - oznajmiła Jarosława Krefta.

pio

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.