Nowy skład opału Węglopol w Chmielnie - polski węgiel w najlepszej cenie

czwartek, 5 września 2019 r., 10:00
fot. nadesłane

W składzie firmy Węglopol w Chmielnie przy ul. Gryfa Pomorskiego znaleźć można wysokiej jakości węgiel w korzystnych cenach oraz drewno kominkowe suche i surowe. Warto zaplanować zakup opału na zimę w okresie letnim, gdyż w tym czasie ceny są niższe.

Skład opału "Węglopol" w Chmielnie oferuje zarówno węgiel, jak i drewno opałowe najwyższej jakości. W składzie "Węglopolu" znaleźć można różne rodzaje drewna. Firma ma w swojej ofercie zarówno drewno kominkowe suche i surowe (buk, dąb, mieszane liściaste), jak i drewno opałowe (sosna i świerk) oraz zrzyny tartaczne.

Węgiel

W ofercie składu znaleźć można m.in. węgiel typu orzech, ekogroszek, miał i koks. Można nabyć go luzem bądź w workach. Wszystkie rodzaje opału pochodzą z polskich kopalni, co właściciel potwierdzić może odpowiednimi dokumentami. Warto podkreślić, że węgiel z polskich kopalni jest znacznie lepszej jakości - nie kopci, ma niższą zawartość siarki, pozostawia małe ilości popiołu i nie zawiera kamieni. Polski węgiel jest na kopalniach odsiarczany, przepuszczany przez ciężką wodę nie zawiera śmieci i kamieni.

Darmowa dostawa

Co ważne, Węglopol oferuje darmową dostawę opału do domu w rejonie do 20 km od Kartuz, w przypadku większych odległości naliczana jest opłata w wysokości 1 zł od kilometra.

Osoby, które nie mogą ze względów zdrowotnych bądź z braku wolnej chwili nie mogą same wnieść opału mogą skorzystać z pomocy dostawcy. Węgiel zostanie wniesiony bądź wrzucony w odpowiednie miejsce przy opłacie 20 zł za tonę.

Informacje o aktualnych promocjach i asortymencie znaleźć można na profilu składu na Facebooku - facebook.com/SkladopaluWeglopol.

Z pracownikami składu można skontaktować się telefonicznie do godziny 20 (od poniedziałku do piątku), natomiast w soboty do godz. 18. Na życzenie klienta otwieramy skład po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Skład węgla "Węglopol"
Chmielno
ul. Gryfa Pomorskiego 5 (była baza GS-u)
tel. 791 064 883

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8-16
sobota 8-14

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.