Pani Zofia z Borcza świętowała jubileusz 95-lecia urodzin

piątek, 6 września 2019 r., 09:33
fot. nadesłane/USC Somonino

Pani Zofia Dawidowska jest najstarszą osobą mieszkającą w Borczu. Kilka dni temu świętowała 95 urodziny. Wójt gminy Somonino Marian Kowalewski odwiedził jubilatkę w tym wyjątkowym dniu.

Pani Zofia urodziła się 4 września 1924 roku, czyli w tym roku skończyła 95 lat. Od 1925 roku nieprzerwanie jest mieszkanką Borcza. Doczekała się dużej rodziny na wsparcie której może zawsze liczyć. Wychowała 10 dzieci. Uczestniczy również w życiu swoich 28 wnucząt i 33 prawnucząt.

W dniu urodzin jubilatkę odwiedził wójt gminy Somonino - Marian Kowalewski. Złożył życzenia oraz wręczył kwiaty i upominek. Tego dnia pani Zofii towarzyszyły jeszcze jej córki oraz synowa.

Bliscy opisują Zofię Dawidowską jako osobę pogodną, która ceni sobie przede wszystkim dobre poczucie humoru. Lubi wracać wspomnieniami do przeszłości i przywoływać momenty z czasów dzieciństwa swoich dzieci, a w szczególności te najzabawniejsze chwile.

oprac. KK

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.