Kiełpino. 13-letni motorowerzysta ranny po nieudanym wyprzedzaniu forda

piątek, 6 września 2019 r., 10:25
fot. Bartosz Kitowski

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały w Kiełpinie, gdzie kierujący motorowerem 13-latek został ranny podczas wyprzedzania forda. Nastolatka przetransportowano do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 17. na ulicy Kolejowej w Kiełpinie. Jak informuje asp. sztab. Grzegorz Kurt, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem 13-latek wykonał nieprawidłowo manewr wyprzedzania samochodu marki ford, który kierował 22-letni mężczyzna.

13-letni motorowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kartuska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.