Ręboszewo. Audi zahaczyło o suzuki i rozbiło się na drzewie

piątek, 6 września 2019 r., 10:35
fot. internet/OSP Brodnica Górna

Szczęśliwie tylko na uszkodzonych pojazdach zakończyło się poranne zdarzenie, do którego doszło na trasie Brodnica Górna - Ręboszewo. Kierujący audi podczas wyprzedzania zahaczył o suzuki, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7. na drodze wojewódzkiej relacji Brodnica Górna - Ręboszewo. Jak podaje asp. sztab. Grzegorz Kurt, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kierujący audi 41-letni mężczyzna podczas wykonywania manewru wyprzedzania uderzył w w suzuki, którym kierowała 42-letnia kobieta, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Kierujący audi nie przyznał się do spowodowania zdarzenia, w wyniku czego sprawę rozstrzygnie sąd.

Na szczęście całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Brodnica Górna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.