Trzy osoby zatrzymane z amfetaminą i kokainą

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:02

W miniony weekend policjanci zatrzymali aż trzy młode osoby, które miały przy sobie środki odurzające. Zatrzymani w Kosach 25-latką i 22-latek posiadali amfetaminę i kokainę, z kolei ujęty w Sierakowicach 21-latek miał przy sobie amfetaminę.

Do pierwszego z zatrzymań doszło w piątek około godziny 10.20 w Kosach. Jak informuje podkom. Aleksandra Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, kartuscy funkcjonariusze zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu kartuskiego 25-letnią kobietę oraz 22-letniego mężczyznę, którzy posiadali przy sobie środki odurzające w postaci 2,3 g amfetaminy oraz 1,21 g kokainy.

Z kolei w niedzielę około godziny 23.40 w Sierakowicach policjanci Komisariatu Policji w Sierakowicach zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który miał przy sobie 0,43 g amfetaminy. Został osadzony w policyjnym areszcie.

Posiadanie środków odurzających jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat trzech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.