Żukowo. Zderzenie trzech pojazdów - dwoje dzieci trafiło do szpitala

poniedziałek, 9 września 2019 r., 11:15

W sobotnie popołudnie służby interweniowały w Żukowie, gdzie doszło do wypadku drogowego. Kierujący VW Transporterem najechał tam na tył mitsubishi, a to siłą odrzutu uderzyło w VW Beetle. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano dwoje dzieci.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał w sobotę tuż po godzinie 13.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący VW Transporterem jadąc od strony Borcza nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, w wyniku czego najechał na tył poprzedzającego go mitsubishi, a to z kolei siłą odrzutu uderzyło w VW Beetle - podaje podkom. Aleksandra Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Jak dodaje, w wyniku zdarzenia do szpitala w Gdańsku celem obserwacji przetransportowano dwoje dzieci w wieku trzech i sześciu lat.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.