Borowo. Zderzenie dwóch aut - dwie osoby poszkodowane

poniedziałek, 9 września 2019 r., 18:51

Do groźnego wypadku w poniedziałkowe popołudnie doszło w Borowie na drodze wojewódzkiej 211. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, które przetransportowane do szpitala.

W Borowie na drodze wojewódzkiej W211 około godziny 16.30 doszło do zderzenia czołowo - bocznego dwóch pojazdów marki toyota i peugeot.

- Kierujący peugeotem 207, 61-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu słupskiego, jadący od strony Żukowa, w kierunku Kartuz, na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w prawidłowo jadący od strony Kartuz, samochód marki toyota, którym kierowała 50-letnia mieszkanka powiatu gdańskiego - informuje podkom. Aleksandra Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Oboje kierujący byli trzeźwi, z ogólnym potłuczeniami ciała zostali przetransportowani do Powiatowego Centrum Zdrowia w Kartuzach.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Droga jest już przejezdna w obu kierunkach.

W akcji wzięły udział jednostki Straży Pożarnej z Kartuz i Dzierżążno, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policja.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.