Wybierz się w rejs do Szwecji z gwiazdami z Kobranocki i Golden Life

środa, 11 września 2019 r., 10:00

Już 26 października na pokładzie promu Stena Spirit wystąpią legendy polskiego rocka - Golden Life i Kobranocka. Wybierz się w niezapomniany rejs z fantastyczną imprezą i koncertami. Warto już dziś zarezerwować bilety w promocyjnej cenie - 189 zł/os.

"Kocham wolność", "Wszystko to co mam" czy "Dobra, dobra, dobra" - to kultowe przeboje grupy Golden Life. Wszyscy znają też hit zespołu Kobranocka - "Kocham Cię jak Irlandię". Wszystkie te legendarne rockowe utwory będzie można usłyszeć już 26 października podczas halloweenowego weekendu w trakcie rejsu do Szwecji.

W Halloween oba zespoły będzie można zobaczyć na żywo na pokładzie Stena Spirit podczas unikalnego wydarzenia z cyklu "Muzyka na fali". To dwudniowa impreza z koncertem gwiazd. Wieczorem wystąpią zespoły Kobranocka oraz Golden Life i zagrają swoje największe hity. Zabawa potrwa do rana!

Następny dzień warto zacząć od podziwiania szwedzkiego wybrzeża z pokładu statku, a popołudnie od lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Wydarzenie zakończy popołudniowe spotkanie z tańcem i muzyką. Na parkiecie rozkręcą Cię nasi Dj'e. Pod koniec dnia będzie też możliwość spotkania z zespołami, zrobienia pamiątkowych zdjęć i uzyskania autografów.

W cenie od 189 zł na osobę:

● rejs promem
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu)
● lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie)
● wieczorna impreza
● rozrywka na statku podczas dnia
● koncert gwiazdy: Kobranocka i Golden Life - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa i opłata ekologiczna nie podlegają rabatom.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.