Kolejni z narkotykami zatrzymani

środa, 11 września 2019 r., 10:01

We wtorkowy wieczór kartuscy policjanci zatrzymali aż trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Zatrzymany w Kartuzach 20-latek posiadał marihuanę, z kolei dwaj mężczyźni zatrzymali w Garczu amfetaminę.

Jak informuje podkom. Aleksandra Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, we wtorek około godziny 19.30 w Kartuzach funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który posiadał przy sobie marihuanę w ilości 2,4 grama.

Z kolei o godzinie 23.30 w Garczu ci sami policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu kartuskiego 27-letniego i 28-letniego, którzy również posiadali przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy w ilości 0,9 g oraz 2,14 g.

Przypomnijmy, że posiadanie środków odurzających jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat trzech.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.