Czarodzieje z Kaszub wystąpią w "Pytaniu na śniadanie"

piątek, 13 września 2019 r., 11:55
fot. nadesłane

Znany i lubiany przez kaszubską społeczność dziecięcy zespół rockowy "Czarodzieje z Kaszub" we wtorek, 17 września wystąpi w programie "Pytanie na śniadanie". Młodzi artyści opowiedzą o zespole, planach na przyszłość i najnowszej płycie "Chodzą strachy".

Czarodzieje z Kaszub to jedyny na Pomorzu rockowy zespól dziecięcy działający pod kierunkiem Marka Teterycza z Sitna od 2012 roku. Grupa młodych muzyków bierze udział w licznych imprezach w regionie. Uczestniczyła w programach rozrywkowych takich jak Familiada (trzykrotnie), "Mamma Mia" czy Mam Talent.

W niedzielę 17 września o godzinie 7.15 wystąpią w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie". Opowiedzą oni o zespole oraz o najnowszej płycie "Chodzą strachy", która ukazała się w lipcu oraz o Jasiu, który stał się Januszem.

Czarodzieje z Kaszub są otwarci na nowych członków, dlatego zapraszają w swoje szeregi wszystkich, którzy mają od 10 do 14 lat, lubią śpiewać, chcą profesjonalnie rozwinąć swój talent, oraz przeżyć niezapomnianą muzyczną przygodę. Przesłuchania odbędą się 28 września w godz. 10-13 w świetlicy wiejskiej w Borkowie na ul. Kartuskiej 56 (zielony dom poniżej byłej Biedronki). Informacje o zespole można śledzić na Facebooku.

Oprac. SG
Info. Marek Teterycz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.