Zderzenie dwóch aut na trasie do Sianowa

sobota, 14 września 2019 r., 17:17
fot. Bartosz Kitowski

W sobotnie popołudnie służby interweniowały na trasie do Sianowa, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt z uczestników kolizji nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło około godziny 15. na trasie prowadzącej do Sianowa, na skrzyżowaniu do miejscowości Pomieczyńska Huta.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego kierująca samochodem marki VW Passat, nie ustąpiła pierwszeństwa prawidłowo jadącemu samochodowi marki ford s-max, jadącemu w kierunku Sianowa, którym kierował 35-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego - informuje podkom. Aleksandra Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Na szczęście wskutek zderzenia nikt nie ucierpiał. Oboje kierujący byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem.

SG

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.