Gowidlino. Na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych ujawniono ciało mężczyzny

poniedziałek, 16 września 2019 r., 13:28

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Gowidlinie, gdzie ujawniono ciało 83-letniego mężczyzny. Na miejscu w związku z niewielkim pożarem interweniowała też straż pożarna.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 20. na terenie jednego z ośrodków wypoczynkowych w Gowidlinie.

- Na terenie ośrodka ujawniono ciało 83-letniego mieszkańca powiatu gdańskiego. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Ze wstępnych ustaleń wynika też, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych. Ostatecznie jednak przyczynę śmierci wskaże sekcja zwłok - podaje asp. Piotr Gdaniec, rzecznik kartuskiej policji.

Na miejscu pracowali też strażacy, którzy zostali wezwani w związku z pożarem czajnika, co nastąpiło wskutek zwarcia instalacji elektrycznej urządzenia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.