Rybaki. Dachowanie na K20

poniedziałek, 16 września 2019 r., 14:13
fot. nadesłane/OSP Hopowo

W niedzielny wieczór służby ratunkowe interweniowały na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Rybaki. Dachował tam Fiat Dablo. Poszkodowany został kierujący pojazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 21.30 w Rybakach na drodze krajowej nr 20. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący Fiatem Doblo stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego dachował.

Po przybyciu na miejsce służb, kierujący fiatem mężczyzna znajdował się wewnątrz pojazdu. Po założeniu mu kołnierza ortopedycznego, został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, który przetransportował go do kościerskiego szpitala.

W działaniach ratowniczych wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, OSP Egiertowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.