Amalka. 85-latek fiatem potrącił 83-letniego rowerzystę

środa, 18 września 2019 r., 09:34

Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Kościerzynie przetransportowano 83-letniego rowerzystę, który został potrącony przez 85-letniego kierującego fiatem. Do zdarzenia doszło w środowy poranek w Amalce.

Do zdarzenia doszło około godziny 8. w Amalce (gm. Sulęczyno).

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący fiatem 85-letni mężczyzna najechał na tył 83-letniego rowerzysty. Jak tłumaczył, uwagę skupił na pojazdach jadących z naprzeciwka i nie zauważył rowerzysty - podaje podkom. Aleksandra Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

83-letniego rowerzystę śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.