Kamienica Szlachecka. Zasłabł za kierownicą i uderzył w płot - nie żyje 48-latek

środa, 18 września 2019 r., 09:41

W środowy poranek służby interweniowały w Kamienicy Szlacheckiej, gdzie kierujący citroenem 48-letni mężczyzna najpewniej zasłabł, wskutek czego zjechał na pobocze i uderzył w ogrodzenie. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych.

W środę około godziny 7. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło w Kamienicy Szlacheckiej.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujące Citroenem Berlingo 48-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego zasłabł za kierownicą, w wyniku czego prowadzony przez niego pojazd zjechał na lewe pobocze i uderzył w ogrodzenie. Mimo podjętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, mężczyźnie nie udało się przywrócić funkcji życiowych - informuje podkom. Aleksandra Drewa z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Szczegółowe okoliczności i przyczynę zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.