Jesienna Giełda Mam w sobotę w Kartuzach

czwartek, 19 września 2019 r., 13:46
fot. archiwum/MD-Z

Już w sobotę w Kartuzach odbędzie się kolejna odsłona Giełdy Mam. Impreza pozwala na wymianę, kupno i zbycie ubranek i akcesoriów dziecięcych. Stoiska będzie można odwiedzać od godz. 8 do godz. 12.

Tradycyjnie giełda odbędzie się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach, w budynku przy ul. 3 Maja. To wydarzenie na stałe wpisało się kalendarz miejskich wydarzeń. Giełda rozrosła się do sporych rozmiarów i przyciąga grono stałych uczestników, jak również wielu nowych. Impreza przynosi obustronne korzyści. Panie, które sprzedają mogą pozbyć się zalegających w domu dziecięcych rzeczy, z których ich pociechy wyrosły i przy okazji, odrobinę zasilić domowy budżet, a inne mamy mogą nabyć ubranka i akcesoria dla swoich maluchów w bardzo korzystnych cenach.

Ostatnie edycje giełdy w dużej mierze zdominowały ubranka dla dziewczynek. Tymczasem równie duże jest zainteresowanie ciuszkami chłopięcymi, dlatego mamy z asortymentem dla chłopców będą bardzo mile widziane.

Giełda czynna będzie w godz. 8-12. Stoiska wybiera się na miejscu, zgodnie z zasadą, kto pierwszy ten lepszy.

Opłata dla handlujących wynosi 5 zł. Dochód w całości zostanie przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki w Kartuzach, które jest organizatorem wydarzenia.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.