Jesienna Giełda Mam w Kartuzach z rekordem - przygotowano 106 stoisk

sobota, 21 września 2019 r., 09:53
fot. MD-Z

W sobotni poranek w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach rozpoczęła się Jesienna Giełda Mam. Salę gimnastyczną wypełniły dziecięce ubranka i akcesoria. Kupujący mogli odwiedzać stoiska do godz. 12.

Na szesnastej odsłonie imprezy przygotowano aż 106 stoisk. Sala gimnastyczna i korytarz kartuskiej Jedynki wypełniły kolorowe ubranka, zabawki, książeczki o akcesoria dziecięce. Tegoroczna, jesienna edycja Giełdy Mam cieszyła się olbrzymią frekwencją zarówno wśród sprzedających, jak i wśród kupujących.

- Odwiedzam niemal każdą edycję giełdy. Uważam, że to doskonała okazja do kupienia ubranek dla córki w dobrych cenach. Po raz kolejny zaopatrzyłam się tutaj w kurtkę na sezon jesienno-zimowy dla dziecka. To cenna inicjatywa, świetnie, że odbywa się na początku każdej nowej pory roku - powiedziała pani Ola, jedna z uczestniczek giełdy.

Kolejną, zimową edycję giełdy w Kartuzach zaplanowano na 7 grudnia. Osoby chętne do stworzenia własnego stoiska będą mogły tradycyjnie zgłosić swój udział dwa tygodnie przed imprezą. O zapisach przypomnimy w drugiej połowie listopada.

Dochód z opłat za stoiska w całości zasili konto Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.