Sierakowice. Zderzenie osobówki z motorowerem - ranna 45-latka

poniedziałek, 23 września 2019 r., 10:18

W piątkowy wieczór doszło do wypadku w Sierakowicach. Samochód osobowy zderzył się z motorowerem. Do szpitala przetransportowana została 45-letnia kobieta.

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 19.30 w Sierakowicach na ul. Lęborskiej.

- Kierujący oplem 58-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podczas wykonywania manewru skrętu w lewo w ul. Mickiewicza nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku motorowerowi. Kierowała nim 45-letnia mieszkanka powiatu kartuskiego - informuje asp. Piotr Gdaniec, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Wskutek zdarzenia ranna została kobieta jadąca motorowerem. Przetransportowano ją do szpitala. Oboje kierujący byli trzeźwi.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.