Kolejny nietrzeźwy zatrzymany w Żukowie

poniedziałek, 23 września 2019 r., 11:15

W nocy z soboty na niedzielę policjanci zatrzymali kolejnego amatora jazdy na podwójnym gazie. Kierujący w volvo miał w organizmie 1,8 promila.

W nocy z soboty na niedzielę, tuż po północy funkcjonariusze komisariatu w Żukowie zatrzymali 31-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna kierował samochodem marki Volvo. Miał w organizmie 1,8 promila alkoholu.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości grożą surowe sankcje karne - kara pozbawienia wolności do lat dwóch, minimum trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz minimum 5.000 zł świadczenia pieniężnego. Warto pamiętać, że nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla innych uczestników ruchu.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.