Śmiertelny wypadek w Borkowie

środa, 28 lipca 2010 r., 10:01
fot. nadesłane/KPP Kartuzy

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z wtorku na środę w Borkowie. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 24-letni kierowca Renault prawdopodobnie jadąc z nadmierną prędkością zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu.

Do tragedii doszło kilka minut po północy w miejscowości Borkowo (gm. Żukowo). Kierujący samochodem osobowym marki Renault młody mężczyzna, jadąc w kierunku Żukowa, na zakręcie zjechał na przeciwny pas jezdni, a następnie na pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że samochód został doszczętnie zniszczony i siłą odrzutu wyrzucony ponownie na jezdnie. Jadący prawdopodobnie z nadmierną prędkością 24-latek nie miał najmniejszych szans. Zginął na miejscu.

Policjanci z Żukowa ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KPP Kartuzy
Oprac.Bartek Gruba

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.