piątek, 19 sierpnia 2016 r., 22:03
Wyjątkowy koncert Discantusa na jubileusz chóru i gowidlińskiej parafii
W piątek odbył się ostatni koncert w ramach szóstej edycji Letniego Festiwalu Muzyki Kameralnej. Koncert był wyjątkowy, gdyż uczczono nim 150-lecie parafii pw. Niepokolanego Poczęcia NMP w Gowidlinie oraz 10-lecie działalności Chóru Kameralnego Discantus pod dyrygenturą Sławomira Bronka.

wtorek, 16 sierpnia 2016 r., 10:51
Kartuzy. Magdalena Witczak i Fiori di Musica na finał Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej
W poniedziałkowy wieczór, w kartuskiej kolegiacie miłośnicy muzyki klasycznej i organowej mieli okazję posłuchać sopranu Magdaleny Witczak oraz tria Fiori di Musica. Był to ostatni koncert w ramach tegorocznego Kartuskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.

poniedziałek, 15 sierpnia 2016 r., 18:45
Wygoda. V Najsmaczniejszy Jarmark Dożynkowy przyciągnął tłumy
Występy artystyczne, konkursy dla dzieci i dorosłych, czy konkurs na najlepszy produkt dożynkowy "Letnio-jesienne smaki Kaszub"- między innymi takie atrakcje przygotowano dla uczestników Najsmaczniejszego Jarmarku Dożynkowego w Wygodzie Łączyńskiej. Impreza jeszcze trwa, a zwieńczy ją biesiada kaszubska z zespołem "Delecto".

niedziela, 14 sierpnia 2016 r., 01:56
Ostrzyce. Kortez i Dagadana na finale Festiwalu Przyjemności Muzycznych
Koncert Korteza, znanego muzyka, który w ubiegłym roku wydał swój debiutancki album "Bumerang", zwieńczył ósmą już edycję Festiwalu Przyjemności Muzycznych w Ostrzycach. Wcześniej na scenie wystąpił polsko-ukraiński kwartet Dagadana, przed nimi zaś w duecie zaśpiewali Paweł Ruszkowski i Izabela Krasucka.

sobota, 13 sierpnia 2016 r., 20:49
Disco pod Gwiazdami - drugi dzień imprezy z międzynarodowymi artystami
W sobotni wieczór w Stężycy króluje muzyka taneczna i świetna zabawa. Drugi dzień największej imprezy tego lata - Disco pod Gwiazdami upływa pod znakiem koncertów międzynarodowych artystów, którzy przeniosą publiczność w szalone lata 90. kiedy królował nurt euro dance.

sobota, 13 sierpnia 2016 r., 01:52
Ostrzyce. Festiwal Przyjemności Muzycznych ze Stanisławą Celińską i Mikromusic
W piątkowy wieczór na ostrzyckiej scenie zainaugurowano ósmą już edycję Festiwalu Przyjemności Muzycznych. Imprezie towarzyszyła spora frekwencja i sprzyjająca pogoda.

piątek, 12 sierpnia 2016 r., 20:09
Disco pod Gwiazdami w Stężycy - dzień pierwszy największej imprezy lata
Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych biletów, największe gwiazdy polskiej i zagranicznej muzyki tanecznej i noc pełna świetnej zabawy - w piątkowy wieczór w Stężycy rozpoczęło się jedno z największych wydarzeń tego roku.

niedziela, 7 sierpnia 2016 r., 20:43
Kartuzy. Muzyka gospel w Parku Solidarności
W niedzielne popołudnie w kartuskim Parku Solidarności odbył się koncert muzyki gospel. Wyrażające miłość do Boga piosenki wykonali muzycy z zespołu BiGS, czyli - Black International Gospel Singers. Imprezie towarzyszyła spora frekwencja.

niedziela, 7 sierpnia 2016 r., 18:53
Ostrzyckie Lato z diabelskim graniem i nowym rekordem
Trwa drugi dzień Ostrzyckiego Lata. Niedzielna część imprezy zaczęła się od programu cyrkowego dla dzieci oraz diabelskiego grania. Ustanowiono też kolejny rekord. Tym razem w nowo powstałej Księdze Rekordów Kaszubów znajdzie się największa carzenka. Tegoroczną edycję imprezy zwieńczy wieczór disco polo z Kamilo i Mejk.

sobota, 6 sierpnia 2016 r., 23:39
Sierakowice. Noc pod Gwiazdami z Natalią Szroeder i Farbą
W sobotę Sierakowice bawiły się w czasie corocznej "Nocy pod gwiazdami". Zaproszenie Natalii Szroeder jako gwiazdy wieczoru okazało się strzałem w dziesiątkę. Pomimo niesprzyjającej pogody pod sceną zgromadziło się sporo osób.