wczoraj, 10:35
Tuchom. Panie z KGW rozegrały tradycyjny mecz piłki nożnej
Co roku finałem imprezy "Pływanie na byle czym" jest mecz piłki nożnej, który rozgrywają panie z KGW z Tuchomia i Miszewa. W środowe popołudnie odbyła się szósta już edycja tradycyjnej sportowej imprezy. Dwudziestominutowe spotkanie w damskim wydaniu obfitowało w gole i ostrą walkę o zwycięstwo. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla KGW Tuchom.

czwartek, 16 sierpnia 2018 r., 10:53
Reskowo. Rywalizowali, by wyłonić najlepszego rolkarza
Ponad stu zawodników z różnych zakątków Polski wzięło udział w półmaratonie wrotkarskim o Puchar Wójta Chmielna. Na trasie Reskowo - Miechucino już po raz czwarty rolkarze ścigali się by wyłonić najlepszego z nich. Zawody zorganizowało Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy".

czwartek, 16 sierpnia 2018 r., 09:07
Tuchom. Pływanie na byle czym, czyli wodne harce z nagrodami
W środowe świąteczne popołudnie po raz szósty na Jeziorze Tuchomskim pojawiły się wodne wehikuły, które wzięły udział w imprezie pod nazwą "Pływanie na byle czym". W tegorocznej edycji wystartowało siedem załóg. Widzowie mogli podziwiać oryginalne pomysły i kunszt płynięcia po wodzie. Tytuł najlepszej jednostki pływającej wywalczyła PT 20 Sosna z Tuchomia.

środa, 8 sierpnia 2018 r., 13:09
Aleksander Mielewczyk próbował swoich sił na Mistrzostwach Europy w Rzymie
Kartuski zapaśnik Aleksander Mielewczyk zmierzył się na Rzymskich Mistrzostwach Europy Juniorów w zapasach. Niestety tym razem zawody były dla niego tylko poligonem doświadczalnym i rozeznaniem sił w nowej sytuacji.

poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., 13:08
Piłkarze z Szopy z Pucharem Sołectwa Bącka Huta
Dopisała pogoda i sportowa atmosfera. VII Turniej o Puchar Sołectwa Bącka Huta przyciągnął 10 drużyn z całego powiatu i nie tylko. Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z Szopy. Nie zabrakło emocjonujących rozgrywek i dopingujących swoim faworytom kibiców.

czwartek, 2 sierpnia 2018 r., 19:00
W sobotę oficjalny objazd trasy zawodów Trigar MTB Challenge
Na początku września na Złotej Górze odbędzie się Trigar MTB Challenge Kartuzy - emocjonujące zawody dla miłośników dwóch kółek. Ich organizatorzy zapraszają w sobotę o godz. 11 na oficjalną prezentacją trasy zawodów.

środa, 1 sierpnia 2018 r., 10:15
Tuchom. Dzieci i młodzież w ramach RegioLigi zagrają już w tę niedzielę
Już w tę niedzielę, 5 sierpnia odbędzie się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Vigo Cup w ramach Regionalnej Ligii Piłki Nożnej "6". Dzieci i młodzież z całego województwa będą zmagać się w czterech kategoriach.

wtorek, 31 lipca 2018 r., 12:02
Sierakowice. Turniej piłki nożnej z charytatywnym akcentem
Mieszkańcy całego powiatu zebrali się na sierakowickim Orliku, by pomóc Kubie z Bytowa. Tegoroczny turniej sportowy z charytatywną nutą zebrał kilka drużyn sportowych, które walczyły o tytuł mistrza. To zaszczytne miejsce w tym roku przypadło drużynie z Kiełpina.

poniedziałek, 30 lipca 2018 r., 21:23
Najmłodsi również sprawdzili się na triathlonie w Chmielnie
Podczas sobotniego triathlonu w Chmielnie odbyły się również zawody dla dzieci i młodzieży. Zmaganiom towarzyszyły ogromne emocje. Dla najmłodszych starty były dobrą zabawą, dla nieco starszych sprawdzianem umiejętności. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali godną podziwu formę.

sobota, 28 lipca 2018 r., 19:20
Ponad 400 osób na starcie biegu VI Pętli Tuszkowska Matka
Około 400 miłośników biegów pojawiło się na starcie Pętli "Tuszkowska Matka", która w sobotnie popołudnie zainaugurowała tegoroczne Święto Lipusza. Zawodnicy pokonali dystans 11,5 km. Bieg odbył się w ramach cyklu Kaszuby Biegają. Imprezie tradycyjnie towarzyszyły biegi dla dzieci.