poniedziałek, 16 października 2017 r., 11:41
Sukcesy młodych pływaków Cartusii na międzynarodowym mitingu w Bremen
Dziewiętnastoosobowa grupa młodych pływaków Cartusii w dniach 7-8 października miała okazję po raz pierwszy zmierzyć się na zawodach Międzynarodowego Mitingu Pływackiego MARU w niemieckim Bremen. Debiut był bardzo udany - z zawodów przywieźli sporo krążków.

piątek, 13 października 2017 r., 13:30
Żukowscy szczypiorniści przegrali z MKS Nielba Wągrowiec
8 października swój kolejny mecz ligowy rozegrali piłkarze ręczni SPR GKS Żukowo. Rywalem był zespół MKS Nielba Wągrowiec. Rozgrywka między zawodnikami była bardzo zacięta.

piątek, 13 października 2017 r., 11:11
Mistrzostwa Polski Północnej w kickboxingu udane dla grupy PCNP Rebelia Kartuzy
Kilka dni temu w klubie Fight Gym w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski północnej w kickboxingu. Na turniej zjechali przedstawiciele 7 klubów. Zawodnicy rywalizowali w trzech grupach wiekowych kadet, junior i senior.

piątek, 13 października 2017 r., 09:50
Michalina Pazik odnosi sukcesy w jeździectwie
Michalina Pazik uprawia jeździectwo w dyscyplinie - skoki przez przeszkody. Odniosła już kilka sukcesów, między innymi bardzo dobre starty podczas zawodów regionalnych w Damaszce. Ponadto zdobyła już uprawnienia III stopnia, dzięki temu ma możliwość startów w wyższych konkursach.

piątek, 13 października 2017 r., 09:35
Okolice Kartuz-Markaz zwycięzcą 1. Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej - 6
Odbyła się ostatnia kolejka Kartuskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej - 6, która od 19 kwietnia z wakacyjną przerwą rozgrywana była na kartuskim "Orliku". Była to pierwsza regularna liga odbywała się na kartuskich obiektach od czasu powstania tego typu boisk w naszym mieście.

sobota, 7 października 2017 r., 17:01
Wojewódzkie zawody sportowo - pożarnicze według CTIF
W niedzielę, 17 września w Dębnicy Kaszubskiej rozegrano Wojewódzkie Młodzieżowe Zawody Sportowo - Pożarnicze według CTIF. W szranki o tytuł najlepszej stanęło siedem drużyn dziewczęcych oraz siedem reprezentacji chłopięcych.

wtorek, 3 października 2017 r., 10:41
Imponujące sukcesy siatkarek ze Stężycy
GKS Wieżyca 2011 Stężyca ciągle odnosi kolejne sukcesy. Do tych najnowszych zalicza się wywalczenie złota na zawodach w Estonii, zwycięstwo w X Międzynarodowym Turnieju "Troyan Cup" i zdobycie Pucharu Pucka.

poniedziałek, 2 października 2017 r., 14:13
Tłumy kolarzy podczas drugiego etapu Garmin MTB Series 2017 w Stężycy
Zacięta sportowa rywalizacja, doskonała atmosfera i piękna pogoda, tak można opisać drugi etap Garmin MTB Series 2017, który odbył się w minioną niedzielę w Stężycy na Kaszubach. Na starcie stanęło blisko 500 zawodniczek i zawodników, którzy ponownie ściągali się na dwóch dystansach: MINI (ok. 26 km) oraz MAXI (ok. 52 km). Finał tegorocznego cyklu odbędzie się za tydzień Rumi.

poniedziałek, 2 października 2017 r., 12:16
Matylda Cybula Mistrzem Polski w Ujeżdżeniu
O wielkim sukcesie może mówić Matylda Cybula z Dzierżążna, która w ostatnich dniach wzięła udział w Mistrzostwach Polski w Ujeżdżeniu. Z dużą przewagą nad pozostałymi zawodnikami wygrała wszystkie trzy konkursowe konkurencje, sięgając tym samym po najważniejsze trofeum - Mistrza Polski w Ujeżdżeniu.

niedziela, 1 października 2017 r., 20:27
Ponad 500 osób pobiegło brzegami Raduni
Już po raz dwudziesty drugi z leśniczówki Sarni Dwór wystartowali uczestnicy Biegu Brzegami Raduni. W tegorocznej edycji wyścigu uczestniczyło 554 zawodników.