środa, 21 marca 2018 r., 10:29
Rebelia najlepszą drużyną Mistrzostw Polski w Kickboxingu
Zawodnicy Polskiej Floty Rebelii Kartuzy świetnie spisali się podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Kick-light, które w dniach 9-11 marca odbyły się w Kartuzach. Rebelianci zdobyli tytuł najlepszej drużyny turnieju.

poniedziałek, 19 marca 2018 r., 15:32
Z serca dla dzieci - I Charytatywny Przejazd Rowerowy MTB w Kłobuczynie już w niedzielę!
Przed nami pełna nie tylko sportowych emocji i wrażeń niedziela w Kłobuczynie. Miłośnicy dwóch kółek wsiądą na rowery, by pokonać urokliwą trasę wśród kaszubskich wzniesień, lasów i łąk, a co najważniejsze wesprzeć podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Tylko sześć dni dzieli nas bowiem od I Charytatywnego Przejazdu Rowerowego MTB. Na wszystkich uczestników czekają upominki i wiele innych atrakcji! Dołączysz?

czwartek, 15 marca 2018 r., 21:50
Piłkarki nożne GKS Żukowo wywalczyły drugie miejsce w turnieju
W niedzielę piłkarki nożne GKS Żukowo wzięły udział w VII halowym turnieju piłki nożnej o puchar marszałka województwa zachodniopomorskiego z okazji dnia kobiet w Sianowie. W sportowej imprezie udział wzięło osiem zespołów: UKS Victoria SP 2 I Sianów, KS Mustang Korzystno, GKS Żukowo, KS Fala Międzyzdroje, UKS Victoria SP 2 II Sianów, KS Olimp Gościno, Lew Lębork oraz AP Kotwica Kołobrzeg.

czwartek, 15 marca 2018 r., 19:13
Zawodnicy KMX Kaszuby szlifują formę przed Mistrzostwami Polski
Młodzi motocrossowcy z klubu KMX Kaszuby - Maks Onasz i Dawid Zaremba przygotowują się do Mistrz Polski. Zawody odbędą się za kilka tygodni, więc zawodnicy wykorzystują każdą chwilę na treningi. Ze względu na niesprzyjającą aurę ćwiczą na krytym torze w Lipnie, wkrótce jednak planują przenieść się na tory otwarte.

czwartek, 15 marca 2018 r., 12:58
Domaros z Pucharem Turnieju Prawdy somonińskiej "halówki"
Ostatnim etapem V edycji Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej pod patronatem Wójta Gminy Somonino był tzw. Turniej Prawdy. Mecze trwały dwadzieścia minut, a rozgrywano je systemem przegrywający odpada. Zwycięzcą został team Domaros Somonino.

środa, 14 marca 2018 r., 12:31
Młodzi pływacy Cartusii z sukcesami na ogólnopolskich zawodach w Lęborku
Najmłodsi zawodnicy sekcji pływackiej GKS Cartusii Kartuzy szybko robią postępy w nauce i kontynuują osiągnięcia swoich starszych kolegów. Zdobywają medale i zajmują czołowe miejsca w rywalizacji dzieci. Swoją formę mieli okazję sprawdzić m.in. podczas ostatnich zawodów w Lęborku.

środa, 14 marca 2018 r., 11:02
Udane starty zawodników KS Gokken
Reprezentanci KS Gokken świetnie spisali się w zawodach XVII Central Europe Open w Bydgoszczy. Ze zmagań, w których uczestniczyło ponad pół tysiąca zawodników przywieźli 27 medali, w tym siedem złotych.

wtorek, 13 marca 2018 r., 01:18
Kartuska Halowa Liga Piłki Nożnej zakończona
Dobiegła końca XXVIII edycja Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Oficjalne zakończenie rozgrywek tradycyjnie poprzedził turniej o Puchar Ligi, który rozegrano 4 marca i był ostatnim akcentem rozgrywek.

wtorek, 13 marca 2018 r., 00:59
Szczypiorniści SPR GKS Żukowo pokonali AZS UW Warszawę
Piłkarze ręczni klubu z Żukowa kontynuują serię zwycięstw w rozgrywkach I Ligi Piłki Ręcznej. W niedzielę 4 marca rywalizowali z zespołem AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Drużyna ta przed niedzielnym meczem zajmowała IV miejsce w tabeli i liczyła na kolejne punkty. Jednak to gospodarze od początku meczu pokazali kto w tym dniu będzie "rządził" na boisku.

wtorek, 13 marca 2018 r., 00:47
Zawodnik GKS Cartusii Kartuzy ze zwycięstwem w Pucharze Polski
W pierwszy weekend marca na Targówku w Warszawie odbyły się zawody I Pucharu Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. W turnieju wystartowała sześcioosobowa reprezentacja sekcji zapaśniczej GKS Cartusii Kartuzy. Najlepiej z tego grona spisał się Gor Hovsepyan, który wrócił z zawodów z Pucharem Polski.