czwartek, 28 lutego 2019 r., 11:42
Sukces karateków z KS Gokken w Słowacji
Reprezentanci KS Gokken świetnie zaprezentowali sie na zawodach 39. Grand Prix Slovakia w Bratysławie. Ze zmagań, w których uczestniczyło ponad 1500 zawodników z 22 państw przywieźli trzy medale.

czwartek, 28 lutego 2019 r., 10:08
Cztery złota i worek medali dla zawodników Fantomu MMA Kartuzy
W niedzielę w hali Amber Expo odbyła się czwarta edycja zawodów graplingowych Submission Only Time of Masters. Bardzo udany start zaliczyli zawodnicy klubu Fantom MMA Kartuzy zdobywając łącznie dziesięć medali w tym cztery złote.

środa, 27 lutego 2019 r., 14:32
Prolog cyklu Kaszuby Biegają już 9 marca - zapisy trwają
Sezon biegowy na Kaszubach rozpocznie się oficjalnie już 9 marca. Wówczas w Chwaszczynie odbędzie się prolog do siódmej edycji cyklu Kaszuby Biegają. Uczestnicy imprezy zmierzą się z dwoma dystansami - liczącym pięć i dziesięć kilometrów. Impreza będzie też formą biegowego powitania wiosny oraz uczczenia Dnia Kobiet.

środa, 27 lutego 2019 r., 09:33
Rebelia Kartuzy gromi przeciwników na Mistrzostwach Pomorza w kickboxingu
W sobotę na sali Kaszubskiego Centrum Sportów Walki odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu pod patronatem burmistrza Kartuz. Podczas jednodniowej imprezy zawodnicy z 18 klubów stoczyli kilkadziesiąt walk o tytuł najlepszego zawodnika na Pomorzu.

wtorek, 26 lutego 2019 r., 17:11
Sukces zapaśników Moreny Żukowa na turnieju w Niemczech
Pięciu młodych zapaśników Moreny Żukowo stanęło na podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw Północnych Niemiec.

wtorek, 26 lutego 2019 r., 10:55
Za nami I runda Kartuskiej Ligi Strzeleckiej
W minionym tygodniu odbyła się I runda Kartuskiej Ligi Strzeleckiej, w której wzięło udział łącznie 31 zawodników. Najcelniej strzelali: Magdalena Malotka Trzebiatowska, Fabian Nader, Martyna Siudak i Natalia Żakowska.

wtorek, 26 lutego 2019 r., 09:06
Młodzi szachiści rywalizowali w XVII Otwartych Mistrzostwach Gminy Somonino
W sobotę odbyły się XVII Otwarte Mistrzostwa Gminy Somonino w Szachach. O tytuł szachowego mistrza rywalizowało 68 szachistów w pięciu kategoriach.

poniedziałek, 25 lutego 2019 r., 15:46
Siatkarki Wieżycy Mistrzyniami Pomorza
Siatkarki GKS Wieżycy 2011 Stężycy Mistrzyniami Województwa Pomorskiego Kadetek Piłki Siatkowej. Stężyczanki nie pozostawiły rywalkom żadnych złudzeń wygrywając wszystkie mecze.

niedziela, 24 lutego 2019 r., 17:36
Szczypiorniści SPR GKS Żukowo nie dali rady wiceliderowi
W sobotni wieczór SPR GKS Żukowo na swoim parkiecie podejmował wicelidera tabeli MKS Nielba Wągrowiec. - Pierwszą połowę chciałbym jak najszybciej wymazać z pamięci, ale z dwudziestu minut drugiej połowy mogę być zadowolony. - mówił trener Bonisławski po zakończeniu spotkania. Grający w osłabieniu zespół z Żukowa przegrał z Nielbą 24:32.

niedziela, 24 lutego 2019 r., 16:36
Wspólna kąpiel na finał VIII Biegu Morsa
Wspólna kąpiel zwieńczyła niedzielne wielkie święto morsów w Garczynie. Do jeziora Garczyn po biegach i marszobiegach wskoczyło kilkuset miłośników zimowych kąpieli. Każdy uczestnik, który odważył się wejść do lodowatej wody, został nagrodzony pamiątkowym medalem.