niedziela, 4 lutego 2018 r., 10:00
Kaszubski stolem - Maciej Hirsz rusza na podbój Ameryki. Zmierzy się z najsliniejszymi
Jest jednym z najsilniejszych ludzi w Polsce. Bez większych problemów dźwiga ciężary o wadze nawet 400 kilogramów. Wkrótce po raz kolejny stanie do rywalizacji z największymi siłaczami na świecie. Maciej Hirsz, bo o nim mowa już w marcu wystartuje na Arnold Sport Festival w Stanach Zjednoczonych. To jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu na świecie.

środa, 31 stycznia 2018 r., 15:13
Kolejne sukcesy karateków z Gokkenu i świetna forma przed Mistrzostwami Europy
Sara Elwart i Adam Piotrkowski, reprezentanci KS Gokken odnotowali świetne starty na międzynarodowym turnieju karate w Dani. Z zawodów przywieźli dwa złote medale i brąz.

środa, 31 stycznia 2018 r., 14:06
Patryk Zaborowski asystentem trenera kadry narodowej
Trener Patryk Zaborowski z Kartuskiego Klubu Kickboxingu Rebelia odnotował w ostatnim czasie sporo sukcesów. Za swoją pracę został wyróżniony i doceniony na arenie ogólnopolskiej. Na początku stycznia zdobył tytuł mistrzowski, dzięki któremu uzyskał też uprawnienia egzaminacyjne, powołano go też na asystenta trenera kadry narodowej seniorów w kickboxingu kick light.

środa, 31 stycznia 2018 r., 12:58
Za nami kolejna kolejka Żukowskiej Ligi Futsalu
Tegoroczne rozgrywki Żukowskiej Ligi Futsalu powoli zbliżają się do końca. Zespołom z Superligi pozostały do rozegrania trzy kolejki, pierwszo- oraz drugoligowcom tylko dwie.

środa, 31 stycznia 2018 r., 12:35
Sierakowickie Pantery prowadzą w Pomorskiej Lidze Halowej Kobiet
Zawodniczki z drużyny "expert" Pantery Sierakowice mają za sobą pierwsze mecze w Pomorskiej Lidze Halowej Kobiet. W pierwszej kolejce rozgrywek spisały się świetnie. Wygrały trzy mecze tym samym obejmują prowadzenie w tabeli.

środa, 31 stycznia 2018 r., 09:28
9. kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej
Za nami 9. kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Tempa nie zwalnia Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy, która tym razem pokonała Krzewi Róg Garcz 8-3 i jako jedyny zespół bez porażki przewodzi w ligowej tabeli.

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 13:39
6. kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej
W sobotę, 20 stycznia odbyła się szósta kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej sezonu 2017/2018. Już pierwszy mecz przyniósł sporo emocji.

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 13:23
Radunia ponownie na medal w Lotos Grifiin Cup
W sobotę, 20 stycznia w hali sportowej w Stężycy został rozegrany kolejny turniej z cyklu Lotos Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosława Michalskiego, tym razem dla rocznika 2007, który jednocześnie stanowił eliminacje Mistrzostw Polski.

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 13:10
Licealiada Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt
23 stycznia po raz pierwszy w powiecie kartuskim odbyła się Licealiada Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt. Wzięło w niej udział sześć szkół. Pierwsze zajęła drużyna I Liceum Ogólnokształcącego w Kartuzach, drugie miejsce po zaciętej walce przypadło Zespołowi Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kartuzach, na podium stanęły również reprezentantki Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Żukowie.

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 09:09
Julia Formela pojedzie na konsultacje reprezentacji Polski kobiet U-15
Zawodniczka Raduni Stężycy - Julia Formela 8 lutego weźmie udział w trzydniowych konsultacjach reprezentacji Polski kobiet U-15. Prócz niej powiat kartuski będzie na nich reprezentować także Weronika Lewandowska z Cartusii Kartuzy.