sobota, 9 marca 2019 r., 09:53
Piłkarze KS Chwaszczyno wiceliderami rocznika 2011 na turnieju Somonino Cup
W sobotę 2 marca na hali w Somoninie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla drużyn juniorskich rocznika 2011 i młodszych. Był to dwudziesty turniej z cyklu Somonino Cup. W ostatnim finałowym meczu zespół KS Chwaszczyno uległ liderowi Olimpii Osowa 5:0.

sobota, 9 marca 2019 r., 09:17
Narciarze Cartusii z dobrymi lokatami na 43. Biegu Piastów
Na przełomie lutego i marca narciarze związani z Cartusią uczestniczyli w odbywającym się w Jakuszycach Festiwalu Narciarstwa Biegowego, w ramach którego rozgrywany był 43 Bieg Piastów. W ośmiu biegach wzięła udział blisko 5486 narciarzy. Udany start w trzech biegach zaliczył Rafał Koryciński reprezentujący Kartuzy.

piątek, 8 marca 2019 r., 15:33
W niedzielę w Kiełpinie Bieg Żelaznego - zapisz się i spróbuj swoich sił
W niedzielę w Kiełpinie już po raz trzeci odbędzie się Kartuski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. ppor. Zdzisława Badochy "Żelaznego" - Tropem Wilczym. Uczestnicy zmierzą się z dystansem o długości niespełna dwóch kilometrów. Zapisy w dniu zawodów

czwartek, 7 marca 2019 r., 15:13
Strażacy-ochotnicy z całego Pomorza zmierzą się w piłce halowej w Sierakowicach
W sobotę na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierakowicach odbędzie się Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Pomorskiego. W rywalizacji weźmie udział dziewięć reprezentacji z całego Pomorza, w tym dwie z powiatu kartuskiego i jedna z powiatu kościerskiego.

czwartek, 7 marca 2019 r., 09:33
Turniej Talentów Mobilnej Akademii Młodych Orłów w Stężycy
150 najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy z 64 klubów z całego Pomorza w niedzielę przyjedzie do Stężycy, aby wziąć udział w pierwszym w Polsce Turnieju Talentów Mobilnej Akademii Młodych Orłów. Mobilna AMO, czyli nowy innowacyjny projekt PZPN, ma na celu wyłonić największe talenty w naszym kraju oraz edukować trenerów.

wtorek, 5 marca 2019 r., 06:51
Pantery Sierakowice mistrzyniami Pomorskiej Ligi Halowej Dziewcząt
W niedzielę w Żukowie odbyła się finałowa trzecia kolejka rozgrywek Pomorskiej Ligi Halowej Dziewcząt w kategoriach młodziczki oraz seniorki. Po emocjonujących rozgrywkach piłkarki Pantery Sierakowice wygrały turniej w kategorii młodziczki.

poniedziałek, 4 marca 2019 r., 10:49
Młodzi zapaśnicy Cartusii triumfowali na Pucharze Polski kadetów w Warszawie
Zawodnicy drużyny GKS Cartusii pokazali na co ich stać. W miniony weekend w Warszawie odbył się I Puchar Polski kadetów rozpoczynający sezon 2019, z którego przywieźli złoty i brązowy medal.

poniedziałek, 4 marca 2019 r., 07:28
Gevorg Sahakyan najlepszy na turnieju w Bułgarii
Zawodnik Cartusii Gevorg Sahakyan w miniony weekend odniósł wspaniały sukces na na turnieju imienia Dan’a Kolov i Nikola’ia Petrov w Bułgarii. Kartuski zapaśnik w pięknym stylu zdobył złoto, pokonując medalistów mistrzostw świata i Europy.

sobota, 2 marca 2019 r., 12:52
Narciarze ścigali się w Pucharze Wieżycy w Slalomie w Koszałkowie
W piątkowy wieczór na stoku Ośrodka Narciarskiego w Koszałkowo-Wieżyca odbył się Puchar Wieżycy w Slalomie. Zawody zorganizowano już po raz siódmy. W tegorocznej edycji ścigało się około 50 narciarzy.

piątek, 1 marca 2019 r., 10:27
Amator Kiełpino poza podium na turnieju Somonino Cup rocznika 2012
W sobotę na hali w Kiełpinie odbył się turniej piłki nożnej halowej zorganizowany dla najmłodszych drużyn juniorskich a mianowicie rocznika 2012 i młodszych. Był to dziewiętnasty turniej z cyklu Somonino Cup, w którym zwycięstwo odniósł zespół z Pruszcza Gdańskiego. Amator Kiełpino znalazł się na czwartej pozycji.