dzisiaj, 09:40
Kartuzy. Kompletnie pijany czternastolatek nieprzytomny w centrum miasta
W poniedziałkowy wieczór w centrum Kartuz policjanci znaleźli kompletnie pijanego 14-latka. Chłopiec był nieprzytomny, karetką przetransportowano go do szpitala. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

dzisiaj, 08:35
Staniszewo. Fiat zderzył się z bmw - jedna osoba w szpitalu
Jedna osoba została poszkodowana na skutek wypadku, do którego doszło w czwartkowy poranek w Staniszewie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

wtorek, 3 maja 2016 r., 12:12
Somonino - Wyczechowo. "Czołówka" opla z passatem
Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na drodze gminnej relacji Somonino - Wyczechowo. Na łuku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe - opel i VW Passat.

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 21:17
Chwaszczyno. Zderzenie osobówki z motocyklem
W poniedziałkowy wieczór służby ratunkowe interweniowały przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Chwaszczynie na ulicy Gdyńskiej. Opel astra zderzył się tam z motocyklem. Na skutek zajścia poszkodowany został 42-letni motocyklista.

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 20:10
Smętowo Chmieleńskie. Renault rozbiło się na drzewie
Trzy osoby zostały poszkodowane na skutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Smętowie Chmieleńskim. Renault wypadło tam z drogi i uderzyło w przydrożne drzewo.

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 10:11
Kartuzy.Tragiczny początek długiego weekendu
Jedna ofiara wody, dwie osoby ranne w wypadkach, w tym ciężko motocyklista - początek długiego weekendu w powiecie kartuskim maluje się wyjątkowo tragicznie. Dramatyczny finał miały sobotnie poszukiwania nurka na jeziorze Kłodno w Chmielnie- w niedzielę odnaleziono jego ciało. Na drogach powiatu odnotowano dwa wypadki i jedną kolizję, dwa z tych zdarzeń najprawdopodobniej spowodowali nietrzeźwi, zatrzymano też 23-latka z narkotykami.

niedziela, 1 maja 2016 r., 18:37
Sulęczyno. Pożar na tartaku - trzy osoby poszkodowane
Kilka zastępów straży pożarnej z terenu gminy Sulęczyno walczyło z pożarem, do którego doszło w niedzielne popołudnie na terenie tartaku w Sulęczynie. Podczas akcji poszkodowane zostały trzy osoby, w tym jeden z ochotników. Na szczęście był to tylko scenariusz ćwiczeń ratowniczo - gaśniczych, które miały na celu sprawdzenie gotowości bojowej i poziomu wyszkolenia strażaków.

niedziela, 1 maja 2016 r., 17:47
Chmielno. Ciało 45-letniego nurka wyłowione z dna jeziora
W niedzielę służby wznowiły poszukiwania nurka, który w sobotnie przedpołudnie nurkował w jeziorze Kłodno w Chmielnie i już się nie wynurzył. Po zlokalizowaniu jego ciała, przez kilka godzin trwała akcja podejmowania go z dna akwenu. Przed godziną 18. nurkom udało się wyłowić zwłoki 45-latka.

niedziela, 1 maja 2016 r., 15:26
Wygoda Sierakowska. Zderzenie busa z motocyklem - motocyklista w ciężkim stanie
Motocyklista w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR, po tym jak prowadzony przez niego motocykl zderzył się z busem. Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Wygodzie Sierakowskiej.

niedziela, 1 maja 2016 r., 11:59
Dzierżążno. BMW skasowało latarnię
Jedna osoba została poszkodowana na skutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnią noc w Dzierżążnie. BMW wypadło z drogi i skasował latarnię, która przewróciła się, uszkadzając zaparkowane samochody.