dzisiaj, 19:31
Śnięte ryby nad Jeziorkiem Żukowskim. Zawinił upał
W niedzielę nad Żukowskim Jeziorkiem pojawiło się kilkaset śniętych ryb, głównie niewielkich rozmiarów. Jak informują strażacy, najprawdopodobniej padły one ofiarą braku tlenu, wynikającą z weekendowego upału, połączanego z dużym zanieczyszczeniem wody w akwenie.

wczoraj, 16:26
Stężyca. Odnalazł się wędkarz, który zaginął nad Jeziorem Raduńskim Górnym
Zakończyła się akcja poszukiwawcza wędkarza, który zaginął w sobotnie popołudnie nad Jeziorem Raduńskim Górnym w Stężycy. Na szczęście nie potwierdziły się najgorsze obawy, a mężczyzna został odnaleziony.

wczoraj, 15:56
Tuchom. 52-latek utonął w Jeziorze Tuchomskim
Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w Tuchomiu, nad Jeziorem Tuchomskim. Utonął tam 52-letni mężczyzna pochodzący z Gdańska, który miał próbować przepłynąć akwen.

piątek, 3 lipca 2015 r., 05:38
Łapalice. "Czołówka" seata z MANem - jedna osoba nie żyje
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek wczesnym rankiem w Łapalicach. Jak wynika z uzyskanych przez informacji, czołowo zderzył się tam seat alhambra z ciężarowym MAN-em. W wyniku zdarzenia kierujący osobówką mężczyzna zginął na miejscu, a dwie pozostałe osoby zostały ranne. Ruch na tym odcinku drogi jest zablokowany

środa, 1 lipca 2015 r., 19:30
Prokowo. Zderzenie seata z fiatem
W środę w późnych godzinach popołudniowych doszło w Prokowie (gm. Kartuzy) do zdarzenia drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

wtorek, 30 czerwca 2015 r., 18:30
Prokowo. Seicento uderzyło w drzewo i dachowało
Kierujący Fiatem Seicento trafił do szpitala, po tym jak prowadzony przez niego pojazd uderzył w drzewo i dachował. Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 18. w Prokowie.

wtorek, 30 czerwca 2015 r., 14:41
Kartuzy. Chciał wysadzić dom w powietrze?
O mały włos w nocy z poniedziałku na wtorek nie doszło do tragedii w Kartuzach. Jeden z mieszkańców miasta miał zagrozić rodzinie, że wysadzi dom w powietrze. W tym celu odkręcił kurki z gazem. W porę zareagowały jednak służby ratunkowe.

wtorek, 30 czerwca 2015 r., 12:22
Miszewo. Wypadek z udziałem motocyklisty
We wtorkowe przedpołudnie w Miszewie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Kierująca jednośladem osoba na skutek odniesionych w wypadku obrażeń została przetransportowana do szpitala.

niedziela, 28 czerwca 2015 r., 19:14
Starkowa Huta. Ford wypadł z trasy
W niedzielne późne popołudnie w Starkowej Hucie (gm. Somonino) doszło do kolizji. Ford explorer wypadł tam z trasy, szczęśliwie prowadzący go starszy mężczyzna nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń.

sobota, 27 czerwca 2015 r., 15:45
Hopy. Palił się sklep motoryzacyjny
Najprawdopodobniej na skutek zwarcia instalacji elektrycznej pojawił się ogień w sklepie motoryzacyjnym w Hopach. Szczęśliwie w pożarze nikt nie ucierpiał, a dzięki sprawnej interwencji strażaków udało się szybko opanować zagrożenie.