dzisiaj, 10:44
Żukowo. Była pijana, nie miała odblasków - cudem uniknęła śmierci
O sporym szczęściu może mówić mieszkanka powiatu gdańskiego, która w piątkowy wieczór szła trasą Żukowo - Lniska. Była pijana, zataczała się i nie miała odblasków. Potrącił ją samochód.

dzisiaj, 09:59
Kartuzy. Pijany kierowca BMW uciekał przed policją
Kartuscy policjanci wszczęli pościg za kierowcą BMW, który nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że miał on ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

wczoraj, 08:20
Kosy. Opel wypadł z drogi i dachował
19-letnia kobieta została przetransportowana do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielny poranek w Kosach. Kierowany przez nią pojazd wypadł z trasy i dachował.

piątek, 5 lutego 2016 r., 17:59
Leźno. Pożar w stodole na terenie byłego PGRu
Trwa dogaszanie pożaru, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Leźnie na terenie byłego PGRu. Ogień objął część drewnianej stodoły, jak i znajdującą się wewnątrz słomę. W akcji uczestniczy kilka zastępów straży pożarnej.

piątek, 5 lutego 2016 r., 10:40
Kartuzy. Chciał wyłudzić 12.000 zł od banku - grozi mu osiem lat więzienia
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z kartuskiej komendy zatrzymali 20-latka podejrzanego o próbę wyłudzenia 12.000 zł w jednym z banków w Kartuzach. Mężczyzna złożył w placówce sfałszowane zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach. Zatrzymany usłyszał już zarzuty dotyczące usiłowania oszustwa bankowego - grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności.

czwartek, 4 lutego 2016 r., 15:42
Borcz. Sportowy chevrolet wypadł z drogi
Szczęśliwie bez żadnych obrażeń dla kierującego chevroletem zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na krajowej 20. Sportowy pojazd wypadł tam z trasy.

czwartek, 4 lutego 2016 r., 13:19
Połęczyno. VW Passat rozbił się na drzewie - ranna 32-latka
32-letnia kobieta została ciężko ranna w wyniku zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe południe na trasie Egiertowo - Nowa Karczma. Kierowany przez nią pojazd uderzył w przydrożne drzewo.

czwartek, 4 lutego 2016 r., 11:20
Kiełpino. 23-latkowie zatrzymani z marihuaną i amfetaminą
Kartuscy policjanci zatrzymali w środę w nocy dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie amfetaminę i marihuanę. Funkcjonariusze postanowili skontrolować zaparkowany na poboczu samochód, nerwowe zachowanie siedzących w nim 23-latków wzbudziło podejrzenia policji. Po przeprowadzeniu kontroli osobistej znaleźli przy nich amfetaminę i marihuanę.

wtorek, 2 lutego 2016 r., 17:26
Żukowo. Zderzenie trzech pojazdów
Bez osób rannych zakończyło się zdarzenia drogowe, do którego doszło we wtorkowe popołudnia na ulicy Armii Krajowej w Żukowie. Czołowo zderzyły tam Peugeot Partner z Peugeotem 207. W tył z tego ostatniego uderzył z kolei jadący za nim VW Golf.

wtorek, 2 lutego 2016 r., 16:54
Uwaga nad Kaszubami przejdą wichury
Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w nocy z wtorku na środę. Na Kaszubach pojawi się wiatr, którego prędkość w porywach może osiągać nawet 90 km/h. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał komunikaty ostrzegające przed sztormami w pasie nadmorskim i silnym wiatrem na północy kraju.