wczoraj, 16:04
Żukowo. Autobus gwałtownie zahamował, 87-latka w szpitalu
87-letnia kobieta została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło w piątkowy wieczór w Żukowie. Autobus musiał tam gwałtownie zahamować przed przejściem dla pieszych, gdyż jeden z nich wszedł na pasy.

wczoraj, 15:35
Zajezierze. Dachował nissan - jedna osoba ranna
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Zajezierzu (gmina Chmielno). Nissan primastar wypadł tam z drogi i dachował.

wczoraj, 11:54
Trzech nietrzeźwych kierowców zatrzymanych
Aż trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali w miniony weekend kartuscy funkcjonariusze. Alkomat w przypadku wszystkich amatorów jazdy na podwójnym gazie wskazał ponad dwa promile. Już zatrzymano im prawo jazdy, a niedługo staną przed sądem.

sobota, 3 października 2015 r., 22:14
Leszno. Śmiertelne potrącenie mężczyzny
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotni wieczór w Lesznie. Pieszy został tam potrącony przez samochód. Mężczyzna zginął na miejscu. Nadal trwają czynności z udziałem policji i prokuratora. Droga jest zablokowana.

sobota, 3 października 2015 r., 19:42
Staniszewo. Czołówka renault z passatem - trzy osoby ranne
Służby ratunkowe już po raz kolejny interweniowały w sobotę przy zdarzeniu drogowym. W Staniszewie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Poszkodowane zostały aż trzy osoby.

sobota, 3 października 2015 r., 19:31
Kartuzy. Zderzenie golfa z motocyklem
Motocyklista został przetransportowany do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór w Kartuzach. Motocykl zderzył się tam z golfem.

sobota, 3 października 2015 r., 16:42
Nowa Wieś. Opel uderzył w drzewo
W sobotnie popołudnie doszło do zdarzenia drogowego w Nowej Wsi (gm. Stężyca). Opel zafira uderzył tam w drzewo. Dwie osoby, w tym dwuletnie dziecko zostały przetransportowane do szpitala.

sobota, 3 października 2015 r., 12:02
Szklana. Dachował peugeot
Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia, do którego doszło w sobotnie przedpołudnie w Szklanej. Dachował tam peugeot.

piątek, 2 października 2015 r., 17:00
Leźno. Kolizja z udziałem czterech pojazdów
Na szczęście jedynie na zniszczeniach pojazdów zakończyła się piątkowa kolizja, do której doszło na trasie Leźno - Pępowo. W zdarzeniu brały udział cztery samochody osobowe.

piątek, 2 października 2015 r., 11:26
Prokurator: Przy zwłokach znaleziono dokumenty zaginionego 29-letniego Marcina
W piątkowy poranek w okolicach oczyszczalni ścieków w Kartuzach natrafiono na zwłoki mężczyzny. Policja póki co jedynie potwierdza, że do takiego zdarzenia doszło, jednak nie podaje żadnych szczegółów. Na miejscu wciąż trwają czynności z udziałem policji i prokuratora. Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że zwłoki należą do zaginionego 29-latka.