poniedziałek, 27 czerwca 2016 r., 14:21
Sześciu pijanych kierowców zatrzymanych w weekend na drogach powiatu kartuskiego
Podczas minionego weekendu doszło do trzech kolizji z udziałem nietrzeźwych kierowców. Kartuscy policjanci zatrzymali w tym okresie łącznie aż sześciu amatorów jazdy na podwójnym gazie. Rekordzista miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

sobota, 25 czerwca 2016 r., 22:42
Burza nad Kaszubami znów wyrządza szkody - strażacy interweniują
Podtopienia i powalone drzewa oraz brak w dostawie prądu - między innymi takie szkody w powiecie kartuskim wyrządziła szalejąca nad Kaszubami burza. W związku z tym pełne ręce roboty mają strażacy. Tylko w sobotę odnotowano już blisko 30 interwencji.

sobota, 25 czerwca 2016 r., 01:44
Pałubice. Golfem w drzewo
Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w piątkową noc w Pałubicach. Golf uderzył tam w drzewo.

piątek, 24 czerwca 2016 r., 23:38
Kiełpino. Mężczyzna spadł ze słupa podczas imprezy sobótkowej
Podczas sobótek organizowanych w Kiełpinie doszło do wypadku. Mężczyzna spadł na ziemię ze słupa podczas jednej z konkurencji. Do szpitala przetransportowano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

piątek, 24 czerwca 2016 r., 20:08
Żukowo. Zderzenie forda ze skuterem
Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Żukowie. Samochód osobowy zderzył się tam ze skuterem.

piątek, 24 czerwca 2016 r., 10:28
Niestępowo. Padło sześć medalowych koni - zostały otrute?
W piątek rano na terenie stadniny koni w Niestępowie znaleziono sześć padłych koni. Były złotymi medalistami wielu imprez, wartymi ponad 100 tys. zł. każde. Właściciele podejrzewają otrucie.

czwartek, 23 czerwca 2016 r., 23:52
Czaple. Spłonął barak - podpalił go właściciel?
Na 5.000 zł oszacowano straty w wyniku pożaru drewnianego baraku w miejscowości Czaple (gm. Żukowo). Wszystko wskazuje na to, że przyczyną zdarzenia było podpalenie obiektu przez właściciela.

czwartek, 23 czerwca 2016 r., 23:42
Lniska. Renault najechało na tył audi - trzy osoby w szpitalu
Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór w Lniskach. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

czwartek, 23 czerwca 2016 r., 16:20
Pępowo. Pijany wymusił pierwszeństwo i doprowadził do kolizji
Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który w czwartek spowodował kolizję w Pępowie. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia.

czwartek, 23 czerwca 2016 r., 06:30
Borcz. Wybuch gazu w hotelu - poszkodowany mężczyzna
Jedna osoba śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego została przetransportowana do szpitala, po tym jak w hotelu w Borczu wybuchła butla z gazem. Nie wyklucza się, że mogło dojść do próby samobójczej.