dzisiaj, 20:33
Stężyca. Motocyklista ranny po zderzeniu z passatem
W niedzielne popołudnie w Stężycy doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego. W wyniku zajścia z urazem nogi do szpitala trafił motocyklista.

dzisiaj, 13:23
Chwaszczyno. Toyota uderzyła w forda i dachowała
Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w niedzielne południe w Chwaszczynie. Toyota zderzyła się tam z fordem, a następnie dachowała.

wczoraj, 15:11
Ostrzyce. Zderzenie skutera z osobówką
W sobotnie popołudnie w Ostrzycach doszło do wypadku. Jeden mężczyzna został ranny w wyniku zderzenia skutera z mitsubishi.

piątek, 22 maja 2015 r., 20:47
Łapalice. Peugeot uderzył w drzewo i wylądował w rowie
Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla kierującej peugeotem zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w piątkowy wieczór w Łapalicach. Samochód osobowy zjechał tam na pobocze i uderzył w drzewo.

piątek, 22 maja 2015 r., 10:42
Hopy. Ukradli sprzęt o wartości 130.000 zł - szuka ich policja
W nocy z 12 na 13 maja póki co nieznani sprawcy z jednej posesji w Hopach (gm. Przodkowo) ukradli sprzęt do wykonywania przecisków o wartości około 130.000 zł. Kartuska policja prowadzi czynności mające na celu ustalenia i zatrzymania złodziei.

środa, 20 maja 2015 r., 21:33
Kamienica Szlachecka. Ford wypadł z drogi i dachował
Młoda kobieta została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło w środę wieczorem w Kamienicy Szlacheckiej (gm. Stężyca). Ford Focus wypadł tam z trasy, po czym dachował.

środa, 20 maja 2015 r., 17:28
Leźno. Zderzenie hyundaia z ciężarówka
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku kolizji, do której doszło w godzinach popołudniowych w Leźnie (gm. Żukowo). Bocznie zderzyła się tam ciężarówka z hyundaiem getzem. Kierującej nim 75-latce na miejscu zdarzenia odebrano prawo jazdy.

środa, 20 maja 2015 r., 16:35
Somonino. Dachował fiat
Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla kierującej fiatem zakończyło się zdarzenie drogowe, do którego doszło w środę po godzinie 15. na trasie Somonino - Egiertowo. Kierowany przez nią pojazd dachował.

środa, 20 maja 2015 r., 16:15
Babi Dół. Czołówka ciężarówki z osobówką
Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w środowe popołudnie na krajowej 20 w miejscowości Babi Dół. Czołowo zderzyły się tam ciężarowy mercedes z osobową skodą. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

wtorek, 19 maja 2015 r., 21:15
Niestępowo. BMW uderzyło w słup energetyczny
Najprawdopodobniej nadmierna prędkość była przyczyną zdarzenia, do którego doszło we wtorkowy wieczór w Niestępowie (gm. Żukowo). Kierujący BMW zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzył w słup energetyczny.