wczoraj, 12:08
Trudne warunki na drogach - od sobotniego poranka odnotowano sporo kolizji
W związku z intensywnymi opadami śniegu na Kaszubach warunki na drogach są wyjątkowo niekorzystne. Tylko w sobotnie przedpołudnie doszło do pięciu kolizji w powiecie kartuskim. W Goręczynie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Warto zachować szczególną ostrożność wybierając się w trasę.

wczoraj, 10:31
W niedzielę policjanci będą kontrolować prędkość na drogach krajowych
W niedzielę na drogach krajowych nr 7 i 20 pomorscy policjanci prowadzić będą kaskadowe pomiary prędkości. Działania te mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach województwa.

piątek, 23 lutego 2018 r., 14:42
Banino. Podczas prac ziemnych uszkodzono gazociąg
Podczas prac koparką doszło do uszkodzenia gazociągu średniego ciśnienia. Dzięki współpracy straży pożarnej i pogotowia gazowego szybko udało się zwalczyć zagrożenie. W związku z wyciekiem gazu nikt nie ucierpiał. 11 osób ewakuowano.

piątek, 23 lutego 2018 r., 12:39
Przy drodze znaleziono ciało kobiety. Zmarła najprawdopodobniej z wychłodzenia
W piątek rano przy jednej z dróg w Nowej Sikorskiej Hucie (gmina Stężyca) znaleziono ciało 66-letniej kobiety. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogła ponieść śmierć wskutek wychłodzenia organizmu.

piątek, 23 lutego 2018 r., 12:22
Przywłaszczył porfel z dokumentami. Grożą mu nawet trzy lata więzienia
Kara nawet trzech lat pozbawienia wolności grozi 43-latkowi, który w ubiegłym tygodniu dokonał przywłaszczenia cudzego portfela z dokumentami. Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze wydziału kryminalnego.

czwartek, 22 lutego 2018 r., 23:34
Chwaszczyno. Pożar w budynku mieszkalnym - ranna kobieta
Zwarcie instalacji elektrycznej najprawdopodobniej było przyczyną pożaru, do którego doszło w Chwaszczynie przy ulicy Gdyńskiej. Ogień pojawił się tam w budynku jednorodzinnym. Wskutek pożaru poparzona została starsza kobieta. Została przetransportowana do szpitala.

czwartek, 22 lutego 2018 r., 17:45
Zapowiada się mroźna noc - temperatury mają spaść do -16 stopni
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla województwa pomorskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym mrozem. W nocy temperatury mogą spaść nawet do -16 stopni Celsjusza. Najmroźniej ma być na Kaszubach i Żuławach.

środa, 21 lutego 2018 r., 19:52
Kosy. Ford w rowie - pasażerka w szpitalu
Pasażerka forda została przetransportowana do szpitala po tym, jak kierująca pojazdem wpadła w poślizg, wskutek czego wjechała do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło na trasie Kartuzy-Kosy. Nawierzchnie dróg są śliskie. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

środa, 21 lutego 2018 r., 11:27
Wzmożone kontrole policji na krajowej dwudziestce
Kierowcy, poruszający się drogą krajową nr 20 powinni w środę zachować szczególną ostrożność. Od środowego poranka do późnego wieczora na tej trasie policjanci prowadzą wzmożone kontrole prędkości.

środa, 21 lutego 2018 r., 11:10
Opel wypadł z drogi na K20
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło na K20 na wysokości miejscowości Wieżyca. Opel wypadł tam z drogi i wylądował w przydrożnym rowie.