dzisiaj, 12:58
Kartuzy. 71-latka potrącona w strefie zamieszkania - kierowca stracił prawo jazdy
71-letnia kobieta trafiła do szpitala, po tym jak została potrącona przez VW Caddy na ulicy Kościuszki w Kartuzach. Kierujący pojazdem 24-latek za stwarzania zagrożenia w ruchu stracił prawo jazdy.

wczoraj, 19:56
Somonino. Chevrolet wypadł z drogi
Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na trasie Egiertowo - Somonino. Chevrolet wypadł tam z trasy i wpadł do rowu.

wczoraj, 09:28
Borcz - Babi Dół. Kolizja podczas wyprzedzania
O wielkim szczęściu mogą mówić uczestnicy kolizji, do której doszło w poniedziałek w nocy na K20 na odcinku Borcz - Babi Dół. Podczas manewru wyprzedzania podjętego przez jednego z kierujących doszło do zderzenia dwóch samochodów, w wyniku czego jeden z zjechał do rowu i uderzył w drzewo.

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 19:38
Borcz. Kolizja z udziałem czterech pojazdów na K20
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się poniedziałkowe zdarzenie, do którego doszło na krajowej "20". Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych, busa i ciężarówki.

poniedziałek, 5 grudnia 2016 r., 11:07
Kartuzy. Kradł prąd - grozi mu nawet pięć lat więzienia
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego, który nielegalnie pobierał prąd. W mieszkaniu mężczyzny znaleziono też woreczek z amfetaminą.

sobota, 3 grudnia 2016 r., 14:18
Tuchom. Zderzenie Volkswagena z Fordem - jedna osoba ranna
Jedna osoba trafiła do szpitala, w wyniku zdarzenia do którego doszło w sobotni poranek w Tuchomiu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

czwartek, 1 grudnia 2016 r., 22:35
Zima daje się we znaki kierowcom - wypadki w Pępowie i Sulminie - pięć osób rannych
Spore opady śniegu sprawiły, że w czwartkowy wieczór warunki na drogach naszego powiatu zrobiły się wyjątkowo trudne. W Pępowie doszło do wypadku, w wielu miejscach cięższe pojazdy utknęły.

czwartek, 1 grudnia 2016 r., 11:17
Leźno. Czołowe zderzenie trzech pojazdów, w tym ciężarówki przewożącej butle z gazem
Jedna osoba trafiła do szpitala, w wyniku zdarzenia do którego doszło w czwartkowy poranek w Leźnie. Czoło zderzyły się tam trzy pojazdy, w tym ciężarówka przewożącą butle z gazem, która wskutek zajścia przewróciła się do rowu.

wtorek, 29 listopada 2016 r., 10:06
Kartuzy. Pobił i okradł pracownika stacji LPG
W poniedziałek przed południem doszło do rozboju na stacji gazu LPG w Kartuzach. Mężczyzna pobił drewnianym trzonkiem od łopaty pracownika, a potem ukradł pieniądze z kasy.

poniedziałek, 28 listopada 2016 r., 10:20
Egiertowo-Połęczyno. "Czołówka" fiata z peugeotem
Jedna osoba została poszkodowana na skutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy poranek na trasie Egiertowo - Połęczyno. Czołowo zderzyły się dwa samochody fiat z peugeotem boxerem.