44 minuty temu
Kartuzy. Ukradł torebkę - grozi mu pięć lat pozbawienia wolności
W czwartek kartuscy kryminalni zatrzymali 19-latka, który ukradł torebkę zawierającą dokumenty i 5.000 zł. Noc spędził w policyjnym areszcie, za ten czyn grozi mu kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Mężczyzna jest już znany policjantom, ponieważ pod koniec sierpnia ukradł on pieniądze z kwiaciarni mieszczącej się przy kolegiacie w Kartuzach.

środa, 2 września 2015 r., 10:34
Amatorzy jazdy na podwójnym gazie zatrzymani
Kierowców lubiących jazdę na podwójnym gazie nie brakuje. W miniony weekend kartuscy funkcjonariusze zatrzymali takowych czterech. We wtorek do grona zatrzymanych nietrzeźwych kierujących dołączyli kolejni trzej. Rekordzista miał w organizmie prawie trzy promile.

wtorek, 1 września 2015 r., 18:18
W okolicach Borcza grasuje pedofil?
Policja poszukuje osoby, która miał się dopuścić nierządu na nieletnim chłopcu. Do zdarzenia doszło we wtorek po południu w Borczu. Póki co niewiele wiadomo o zdarzeniu. Rzecznik kartuskiej komendy, Jarosława Krefta potwierdza jedynie, że takie zdarzenia miało miejsce. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że domniemany pedofil oddalił się z miejsca przestępstwa na rowerze w kierunku Skrzeszewa.

wtorek, 1 września 2015 r., 08:00
"Bezpieczna Droga do Szkoły"
We wtorek rozpocznie się policyjna akcja Bezpieczna Droga Do Szkoły, która ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym. Przed rozpoczęciem roku szkolnego, policjanci ruchu drogowego sprawdzają właściwe oznakowanie w okolicach szkół i trasach przebiegających w bezpośrednim sąsiedztwie placówek oświatowych. W pierwszych tygodniach nauki funkcjonariusze zapowiadają wzmożone kontrole na drogach.

poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., 19:40
Somonino. Opel najechał na tył jeepa
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku poniedziałkowego zdarzenia, do którego doszło w Somoninie na ulicy Wolności tuż przed przejściem dla pieszych. Kierujący oplem najpewniej zagapił się i najechał na tył jadącego przed nim jeepa cherokee.

poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., 15:40
Chwaszczyno. Zderzenie nissana z toyotą - poszkodowane kilkunastoletnie dziecko
W poniedziałkowe popołudnie na ulicy Sobiesława I w Chwaszczynie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Nissan zderzył się tam z toyotą. Poszkodowane zostało kilkunastoletnie dziecko, które śmigłowcem LPR przetransportowane zostało do szpitala.

poniedziałek, 31 sierpnia 2015 r., 13:10
Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu
W miniony weekend kartuscy funkcjonariusze policji zatrzymali aż czterech kierujących pojazdami, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości. Weekendowy rekordzista miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

niedziela, 30 sierpnia 2015 r., 18:00
Łyśniewo. Skuterzysta ranny po zderzeniu z bmw
Do groźnego wypadku z udziałem skutera doszło w Łyśniewie (gm. Sierakowice). 43-letni kierujący jednośladem w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala, po tym jak uderzył w bmw.

niedziela, 30 sierpnia 2015 r., 17:58
Łapalice. Osobówka zderzyła się z motocyklem
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie w Łapalicach. Zderzył się tam Rover 25 z motocyklem.

sobota, 29 sierpnia 2015 r., 11:15
Żukowo. Zderzenie golfa z bmw
Dwie osoby zostały ranne w wyniku nocnego wypadku, do którego doszło w piątek w Żukowie. Zderzył się tam vw golf z bmw.