wczoraj, 16:43
Somonino-Egiertowo. Opel corsa dachował
Trzy osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na trasie Somonino Egiertowo. Opel corsa wypadł tam z zakrętu i dachował.

wczoraj, 13:24
Grzybno. Uderzył w drzewo i próbował uciekać - był pijany
Kolejny kierujący w stanie nietrzeźwości został wyeliminowany z ruchu. 35-latek jazdę zakończył na drzewie w Grzybnie. Próbował jeszcze uciekać, ale szybko wpadł w ręce stróżów prawa.

poniedziałek, 27 lipca 2015 r., 20:19
Miechucino. Seat podczas wyprzedzania uderzył w nissana
Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór na trasie Cieszenie - Miechucino. Najprawdopodobniej podczas manewru wyprzedzania seat uderzył w jadącego z naprzeciwka nissana.

sobota, 25 lipca 2015 r., 16:21
Mściszewice - Tuchlino. Renault wypadło z drogi i uderzyło w drzewo
53-letnia kobieta została poszkodowana w zdarzeniu, do którego doszło w sobotnie popołudnie na trasie Mściszewice - Tuchlino. Kierowane przez nią renault zjechało na pobocze, gdzie uderzyło w drzewo.

sobota, 25 lipca 2015 r., 14:56
Garcz. Droga zablokowana - drzewo pochyliło się nad jezdnią
Trwa akcja wycinki drzewa, które pochyliło się nad jezdnią tuż przy wjeździe do Garczu. W związku z tym droga wojewódzka na tym odcinku jest zablokowana. Prowadzone są objazdy przez Chmielno. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez godzinę.

sobota, 25 lipca 2015 r., 12:20
Złota Góra. Ford wpadł w poślizg i dachował
W sobotnie przedpołudnie służby ratunkowe interweniowały przy zdarzeniu drogowym, do którego na trasie Brodnica Górna - Ręboszewo. Samochód osobowy zjechał tam na pobocze i dachował. Trzy osoby zostały poszkodowane.

piątek, 24 lipca 2015 r., 13:09
Chmielno. Wzięła na siebie winę za kolizję, bo jej kolega był pijany
Chcąc chronić znajomego powiedziała policji, że to ona prowadziła samochód dostawczy, który rozbił się na drzewie. Funkcjonariusze szybko jednak ustalili, że wersja kobiety nie jest prawdziwa i zatrzymali mężczyznę, który nie tylko był sprawcą kolizji, ale miał w organizmie około 1,5 promila alkoholu.

czwartek, 23 lipca 2015 r., 22:57
Kartuzy - Kosy. Skoda rozbiła się na drzewie - nie żyje 51-latek
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowy wieczór na trasie Kartuzy - Kosy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skoda zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Śmierć na miejscu poniósł 51-letni kierowca auta. 11-letni pasażer śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

czwartek, 23 lipca 2015 r., 10:55
Zaginął 29-letni Marcin Szcześniak - szuka go policja
Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach prowadzi poszukiwania za zaginionym 29-letnim Marcinem Szcześniak. Poszukiwany pochodzi z powiatu bartoszyckiego, ale ostatni raz był widziany na terenie miasta Kartuzy.

środa, 22 lipca 2015 r., 13:41
Kiełpino. 23-latek zatrzymany z amfetaminą
W poniedziałek wieczorem w Kiełpinie w ręce funkcjonariusz wpadł mężczyzna, który posiadał przy sobie amfetaminę. 23-latek noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. We wtorek usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do trzech lat pozbawienia wolności.