dzisiaj, 09:04
Glincz. Pożar w budynku mieszkalnym
W poniedziałkowe późne popołudnie strażacy interweniowali przy pożarze, do którego doszło w jednym z budynków mieszkalnych w Glinczu. Spaleniu uległo część stropu, jak i podbitki dachowej.

wczoraj, 17:37
Łapalice. Zderzenie VW Polo z fiatem
Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło poniedziałkowym popołudniem w Łapalicach. VW Polo czołowo zderzył się tam z dostawczym fiatem.

wczoraj, 10:07
Sikorzyno. Kierowca audi miał przy sobie amfetaminę i marihuanę
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w sobotę 32-latka, który miał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna kierował audi, niewykluczone, że prowadził pod wpływem narkotyków.

wczoraj, 09:35
O włos od tragedii. Kierujący fordem zajeżdża drogę rowerzyście
O wielkim szczęściu może mówić rowerzysta, którego obecność na drodze, najwyraźniej nie spodobała się kierowcy Forda Focusem. Ten, jak widać na załączonym filmiki, po wyprzedzeniu rowerzysty zajechał mu drogę. Szczęśliwie rowerzysta nie stracił równowagi i nie przewrócił się.

sobota, 18 lutego 2017 r., 13:48
Kartuzy. Wędkarz pod lodem - ratowali go strażacy
W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały na jeziorze Klasztornym Małym w Kartuzach, gdzie do wody wpadł wędkarz. 67-latek częściowo znajdował się pod lodem. Szczęśliwie dzięki szybkiej reakcji innego mężczyzny i strażaków, wędkarza udało się wydostać spod wody.

piątek, 17 lutego 2017 r., 08:13
Kawle. Opel uderzył w drzewo i stanął w płomieniach
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się nocne zdarzenie na trasie Puzdrowo - Gowidlino. W miejscowości Kawle Opel Astra uderzył tam w drzewo, po czym stanęło w płomieniach. Kierowca pojazdu w porę zdążył oddalić się od płonącego samochodu.

czwartek, 16 lutego 2017 r., 21:06
Chwaszczyno. Wyprzedzał sznur pojazdów.... chodnikiem!
Wyjątkowo wysokim poziomem bezmyślności i nieodpowiedzialności wykazał się kierowca VW Passata, który chcąc ominąć korki, wyprzedzał sznur pojazdów....chodnikiem. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło przed tygodniem w Chwaszczynie.

wtorek, 14 lutego 2017 r., 13:12
Żukowo. Zderzenie dwóch pojazdów na K20
Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na ulicy Kościerskiej w Żukowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe VW Polo i Volvo V70.

wtorek, 14 lutego 2017 r., 11:04
Policjanci zatrzymali kolejne osoby z narkotykami
W niedzielę w odstępie kilku godzin policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki. Obydwoje zostali zatrzymani w Kartuzach podczas kontroli drogowych. Przy jednym znaleźli amfetaminę, drugi miał przy sobie marihuanę. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności.

poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 10:38
Sierakowice. Pijany i bez uprawnień spowodował kolizję
25-latek kierując VW Golfem spowodował kolizję z innym pojazdem. Jak się okazało był to tylko początek jego kłopotów. Młody mężczyzna nie tylko nie posiadał uprawnień do kierowania, ale też znajdował się w dość znacznym stanie nietrzeźwości.