wtorek, 18 kwietnia 2017 r., 12:12
W ich mieszkaniu znaleźli 76 gramów marihuany - są w areszcie
Kartuscy policjanci zatrzymali w świąteczny weekend cztery osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Dodatkowo dwie z nich zajmowały się ich sprzedażą. Wobec nich sąd zastosował trzymiesięczny areszt.

wtorek, 18 kwietnia 2017 r., 10:58
Podpalacz ze Skrzeszewa skazany na ponad trzy lata więzienia
Na karę trzech lat i czterech miesięcy pozbawienia wolności kartuski skąd skazał Rafała A., który w sierpniu 2015 roku podpalił własny dom w Skrzeszewie Żukowskim, powodując tym samym zagrożenie dla innych osób. Mężczyzna odpowiadał też za grożenie śmiercią oraz włamania z kradzieżą. Wyrok jest nieprawomocny.

wtorek, 18 kwietnia 2017 r., 09:45
Pożar budynku mieszkalnego w Chmielnie
W poniedziałkowe popołudnie strażacy walczyli z pożarem dachu budynku mieszkalnego w Chmielnie. Dzięki natychmiastowych i sprawnym działaniom szybko udało się opanować zagrożenie i zminimalizować straty.

niedziela, 16 kwietnia 2017 r., 09:44
Wilanowo. Zderzenie golfa z Audi A4 - dwie osoby w szpitalu
Dwie osoby został poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór w Wilanowie. Audi A4 zderzyło się tam z VW Golfem.

sobota, 15 kwietnia 2017 r., 11:16
Somonino. Jeep najechał na tył passata
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie przedpołudnie w Somoninie. Kierujący jeepem najechał tam tył poprzedzającego go passata.

piątek, 14 kwietnia 2017 r., 12:42
By przeżyć święta spokojnie i bezpiecznie... Policjanci apelują o ostrożność
Wielkanoc to dla większości wyjątkowo radosny okres, jednak dla funkcjonariuszy pełniących wówczas służbę to czas wytężonej pracy. Na ulicach zwiększono liczbę patroli policyjnych, wszystko po to, by czuć się bezpieczniej. - Pamiętajmy jednak, że także od nas samych zależy, czy nadchodzące święta będą spokojne - podkreślają policjanci, apelując o ostrożność i dzieląc się radami, jak święta przeżyć bezpiecznie.

czwartek, 13 kwietnia 2017 r., 12:27
Sierakowice. VW Passat zderzył się ze skuterem
W czwartkowe przedpołudnie służby ratunkowe interweniowały w Sierakowicach na skrzyżowaniu ulic Kartuskiej i Kościerskiej. VW Passat wymusił tam pierwszeństwo przejazdu na motorowerzyście. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

czwartek, 13 kwietnia 2017 r., 10:53
Przodkowo. "Czołówka" VW Polo z suzuki
Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie w Przodkowie. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

czwartek, 13 kwietnia 2017 r., 09:14
Cieszenie. Kolizja z udziałem czterech pojazdów
Do zdarzenia z udziałem czterech pojazdów, dwóch samochodów osobowych, busa i dostawczego volkswagena doszło w czwartkowy poranek na trasie Kożyczkowo - Cieszenie. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

środa, 12 kwietnia 2017 r., 21:53
Tokary. Pożar w piwnicy budynku wielorodzinnego
W środowy wieczór strażacy walczyli z pożarem, do którego doszło w jednej z kotłowni budynku wielorodzinnym przy ulicy Parkowej w Tokarach. Dzięki natychmiastowym i sprawnym działaniom strażaków, zagrożenie szybko udało się opanować, a tym samym zminimalizowano straty.