czwartek, 5 stycznia 2017 r., 18:18
Banino. Wypadek przy odśnieżaniu - dziecko uwięzione w odśnieżarce
Z raną szarpaną nogi do szpitala został przetransportowany chłopiec, który został wciągnięty przez odśnieżarkę. Zdarzenie miało miejsce popołudniem w Baninie.

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 12:16
Zderzenie tira z samochodem osobowym na K20 - jedna osoba nie żyje
Kierowcy jadący drogą krajową nr 20 muszą liczyć się z utrudnieniami. Trasa jest zablokowana i może być nieprzejezdna przez kilka godzin. W Kłobuczynie tir czołowo zderzył się z samochodem osobowym. Jak podaje policja, śmierć na miejscu poniósł kierujący audi A6 - 54-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

środa, 4 stycznia 2017 r., 22:29
Stężyca. Samochód dostawczy uderzył w betonowy słup
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się środowe zdarzenie, do którego doszło w Stężycy. Samochód dostawczy uderzył tam w betonowy słup.

środa, 4 stycznia 2017 r., 20:10
Egiertowo. Mazdą w "dostawczaka"
W środowe południe służby interweniowały przy zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Egiertowo - Somoninie. Bocznie zderzyły się tam dwa pojazdy. Szczęśliwie obyło się bez osób poszkodowanych.

poniedziałek, 2 stycznia 2017 r., 09:41
Banino. 31-letni rowerzysta potrącony przez mazdę
31-letni rowerzysta trafił do szpitala, po tym jak uderzyła w niego mazda. Do zdarzenia doszło w sobotnie południe w Baninie na ulicy Lotniczej.

poniedziałek, 2 stycznia 2017 r., 09:35
Trzech nietrzeźwych kierujących - rekordzista wydmuchał 2,6 promila!
Od piątku do niedzieli policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy mimo iż wcześniej spożywali alkohol, wsiedli za kółko. Rekordzistą okazał się zatrzymany w sylwestrową noc 33-letni obywatel Ukrainy, który wydmuchał prawie 2,6 promila alkoholu.

poniedziałek, 2 stycznia 2017 r., 09:02
Sierakowska Huta. Poszukiwania zakończone - znaleziono ciało 54-latka
Strażacy wraz z policjantami 54-letniego mieszkańca Sierakowskiej Huty (gm. Sierakowice) poszukiwali od niedzielnego wieczoru. W poniedziałkowy poranek poszukiwania zakończono. Niestety mężczyzna został odnaleziony martwy.

sobota, 31 grudnia 2016 r., 19:33
Nowe Czaple. Płonął budynek gospodarczy
Pięć zastępów straży pożarnej w sylwestrowy wieczór walczyło z pożarem, do którego doszło w Nowych Czaplach (gm. Stężyca). Ogień, którym objęty był budynek gospodarczy, najprawdopodobniej powstał na skutek nieszczelności przewodu dymowego.

czwartek, 29 grudnia 2016 r., 18:50
Sierakowice. Dwa samochody zderzyły się na ul. Dworcowej
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyła się kolizja, do której doszło w Sierakowicach. To już czwarty wypadek, który miał miejsce w czwartek na drogach powiatu kartuskiego.

czwartek, 29 grudnia 2016 r., 15:33
Leźno. Skoda uderzyła w drzewo - jedna osoba ranna
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło w Leźnie. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.