poniedziałek, 3 lipca 2017 r., 11:31
Tragedia w Baninie - 18-latek zginął na budowie
W piątek podczas wykonywania prac na budowie w Baninie zginął 18-latek. Nastolatek najprawdopodobniej został śmiertelnie porażony prądem. Ostatecznie przyczynę śmierci ma wskazać zaplanowana na najbliższe dni sekcja zwłok.

piątek, 30 czerwca 2017 r., 23:56
Sianowska Huta. Dachowanie osobówki - kierowca w szpitalu
W piątkowy wieczór doszło do wypadku w Sianowskiej Hucie. Samochód osobowy dachował. Kierowca pojazdu został przewieziony do szpitala.

piątek, 30 czerwca 2017 r., 17:12
Klukowa Huta-Dubowo. Czołowo zderzenie VW Polo z nissanem
W piątkowe popołudnie służby interweniowały na trasie Klukowa Huta - Dubowo, gdzie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Wskutek tego jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

piątek, 30 czerwca 2017 r., 11:47
Goręczyno. Dachował VW Fox
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowy wieczór na trasie Goręczyno - Somonino. Dachował tam samochód osobowy.

czwartek, 29 czerwca 2017 r., 09:17
Żukowo. Wóz asenizacyjny uderzył w skrzynkę z gazem
W czwartkowy poranek służby interweniowały w Żukowie, gdzie samochód ciężarowy uderzył w skrzynkę z gazem. Wskutek tego zaczął ulatniać się gaz. Na miejsce skierowano więc strażaków i pogotowie gazowe, które zakręciło zawór z gazem. Sytuacja jest już opanowana.

środa, 28 czerwca 2017 r., 15:19
Miszewo-Pępowo. BMW dachowało po zderzeniu z toyotą
Kobieta w ciąży trafiła do szpital wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowe popołudnie na trasie Pępowo-Miszewo. BMW uderzyło tam w toyotę, po czym dachowało.

środa, 28 czerwca 2017 r., 13:09
Rąty. Mężczyzna wpadł pod koła ciągnika
Do wypadku podczas prac polowych doszło w środowe przedpołudnie w Rątach (gm. Somonino). Mężczyzna wpadł tam pod koła ciągnika. Z urazem miednicy 70-latek został przetransportowany do szpitala.

środa, 28 czerwca 2017 r., 11:26
Mściszewice. Zderzenie opla ze skuterem - nastoletni sprawca bez uprawnień
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w Mściszewicach. 17-latek kierując skuterem zderzył się tam z oplem astrą. Nastoletni sprawca kolizji nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 12:57
Kawle Górne. "Czołówka" audi z passatem
Kierujący audi trafił do szpitala po tym, jak doprowadził do czołowego zderzenia z VW Passatem. Do zdarzenia doszło w piątek na trasie Przodkowo-Czeczewo.

poniedziałek, 26 czerwca 2017 r., 09:27
Kartuzy. Zderzenie trzech pojazdów na ul. Węglowej
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się poniedziałkowe zdarzenie, do którego doszło na ulicy Węglowej w Kartuzach. Samochód dostawczy uderzył tam w passata, a ten w peugeota boxera.