sobota, 26 listopada 2016 r., 14:33
Złota Góra. Czołowe zderzenie forda z audi
Kierujący fordem został przetransportowany do szpitala po tym, jak kierowany przez niego pojazd czołowo zderzył się z jadącym naprzeciwka audi. Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z drogą powiatową na Złotej Górze.

sobota, 26 listopada 2016 r., 12:09
Policja szuka świadków podpalenia samochodu w Dzierżążnie
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego KPP w Kartuzach wyjaśniają okoliczności podpalenia samochodu marki Alfa Romeo, do którego doszło 10 listopada, około godziny 16.20 na ul. Dworcowej w Dzierżążnie. Policja prosi o pomoc świadków w ustaleniu wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

piątek, 25 listopada 2016 r., 13:00
Kamela. Hondą uderzyła w drzewo - trafiła do szpitala
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego do doszło w piątkowe przedpołudnie w Kameli (gmina Somonino). Samochód osobowy uderzył tam w drzewo.

piątek, 25 listopada 2016 r., 11:10
Borowo. Pożar na ulicy Piwnej
W piątkowe przedpołudnie strażacy interweniowali w Borowie. Na jednej z posesji doszło do pożaru budynku gospodarczego.

środa, 23 listopada 2016 r., 12:33
Podali się za pracowników Energi i oszukali 67-latkę. Policja apeluje o ostrożność
Do domu mieszkanki Grzybna zapukało dwóch młodych mężczyzn podających się za pracowników zakładu energetycznego. Okazało się jednak, że byli oszustami i wyłudzili od 67-latki 200 zł. Policja apeluje o ostrożność w kontaktach z osobami, które odwiedzając mieszkania podają się za przedstawicieli różnych instytucji.

środa, 23 listopada 2016 r., 09:54
Nie żyje 81-latka ranna w wypadku pod Przodkowem
Na skutek odniesionych obrażeń we wtorkowe popołudnie zmarła 81-letnia kobieta ranna w wypadku, do którego doszło kilka godzin wcześniej na trasie Kobysewo - Przodkowo. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody osobowe toyota oraz skoda.

wtorek, 22 listopada 2016 r., 14:18
Przodkowo. Czołowo-boczne zderzenie toyoty ze skodą
Pięć osób zostało poszkodowanych w zdarzeniu, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej na odcinku między Kobysewem a Przodkowem. Na łuku drogi czołowo-bocznie zderzyły się dwa samochody osobowe - toyota i skoda.

poniedziałek, 21 listopada 2016 r., 23:07
Kartuzy. Samochód w rowie - kierowca w szpitalu
Jedna osoba trafiła do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło późnym poniedziałkowym wieczorem na trasie Kartuzy - Prokowo. Samochód dostawczy wypadł tam z trasy.

niedziela, 20 listopada 2016 r., 12:55
Borkowo. Mitsubishi uderzyło w słup i dachowało
Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku kolizji, do której doszło w Borkowie. Samochód osobowy uderzył tam w słup i dachował.

sobota, 19 listopada 2016 r., 21:33
Borkowo. Domek letniskowy spłonął doszczętnie
W sobotnie popołudnie strażacy interweniowali w Borkowie. W jednym z domków letniskowych doszło do pożaru.