piątek, 22 lutego 2019 r., 10:15
Był poszukiwany przez sąd w Wejherowie- wpadł w ręce kartuskich policjantów
Ukrywał się przez wejherowskim wymiarem sprawiedliwości. Wpadł jednak w ręce kartuskich funkcjonariuszy. Tym samym 44-latek trafi do aresztu, gdzie ma do odbycia orzeczoną karę pozbawienia wolności.

piątek, 22 lutego 2019 r., 10:03
Kartuzy. 20-latek odpowie za posiadanie narkotyków
Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 20-latkowi, którego w czwartkowy wieczór zatrzymali kartuscy policjanci. Młody mężczyzna miał przy sobie pięć gramów marihuany.

piątek, 22 lutego 2019 r., 09:18
Grzybno. Kolejny nietrzeźwy kierowca wyeliminowany z ruchu
Utratą prawa jazdy, a w najbliższym czasie także wizytą w sądzie zakończyła się dla 34-latka czwartkowa przejażdżka renault. 34-letni mężczyzna kierował bowiem pojazd w stanie nietrzeźwości.

piątek, 22 lutego 2019 r., 08:57
Banino. Czołowe zderzenie skody z fiatem
Dwaj kierujący pojazdami trafili do szpitala po tym, jak jeden z nich najpewniej zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając tym samym do czołowego zderzenia. Do wypadku doszło w piątek wczesnym rankiem w Baninie.

środa, 20 lutego 2019 r., 14:56
Gowidlino. Citroen wypadł z trasy - kierowca trafił do szpitala
W środowe popołudnie służby interweniowały na trasie Gowidlino-Lemany. Citroen wypadł tam z trasy. Kierujący nim mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

środa, 20 lutego 2019 r., 12:49
Przodkowo. 21-latek awanturował się i groził nożem
Przodkowscy policjanci zatrzymali we wtorkowe popołudnie 21-latka, który awanturował się i groził nożem pewnej parze. Okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd, a wcześniej dopuścił się podobnych przestępstw.

wtorek, 19 lutego 2019 r., 14:00
Śledztwo ws. eksplozji w bankomacie w Somoninie przejęła KWP Gdańsk
Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku będą prowadzić dochodzenie w sprawie eksplozji i kradzieży z bankomatu przy Urzędzie Gminy w Somoninie.

poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 14:45
Ostrzyce. Ktoś zniszczył tablicę na Jastrzębiej Górze
Z punktu widokowego z Jastrzębiej Góry w Ostrzycach rozpościera się jeden z najpiękniejszych widoków na Szwajcarię Kaszubską. Nic więc dziwnego, że jest on częstym celem spacerowiczów. Jak informują nasi Czytelnicy, ktoś postanowił pozostawić po sobie ślad i zamalować znajdującą się tam tablicę informacyjną.

poniedziałek, 18 lutego 2019 r., 07:22
Somonino. Nieznany sprawca "wysadził" bankomat i okradł go
W nocy z niedzieli na poniedziałek nieznany sprawca dokonał kradzieży pieniędzy z jednego z bankomatów na terenie Somonina. Jak udało się nam ustalić sprawca podłożył pod niego ładunek wybuchowy i w ten sposób wydobył pieniądze.

niedziela, 17 lutego 2019 r., 23:13
Tragiczny wypadek w Olpuchu - nie żyją dwie osoby. Trzy, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala
W niedzielę wieczorem doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Olpuchu. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Zginęły dwie osoby.49-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta - oboje mieszkańcy powiatu kartuskiego. Trzy osoby, w tym dwoje dzieci przetransportowano do szpitala.