sobota, 10 listopada 2018 r., 07:39
Dwie osoby ranne w wypadku w Tuchomiu
Dwie kobiety przetransportowano do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w piątkowy poranek na drodze krajowej nr 20 w Tuchomiu. Zderzyły się tam dwa pojazdy - toyota z mercedesem.

czwartek, 8 listopada 2018 r., 18:07
Karambol w Babim Dole - zderzenie siedmiu aut. Cztery osoby ranne
W czwartek po południu doszło do groźnego wypadku na drodze krajowej nr 20 na trasie Glincz-Babi Dół. Zderzyło się tam sześć aut. Cztery osoby zostały ciężko ranne. Droga przez ponad dwie godziny była zablokowana w obu kierunkach.

wtorek, 6 listopada 2018 r., 10:39
Żukowo. Nie żyje 82-latek potrącony przez ciężarówkę
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w Żukowie. Samochód ciężarowy potrącił na przejściu dla pieszych 82-latka. Mężczyzna na skutek poniesionych obrażeń zmarł w drodze do szpitala.

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 15:24
Zderzenie dwóch aut w Hopowie - jedna osoba w szpitalu
Jedna osoba ucierpiała w wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Hopowie. Zderzyły się tam toyota i citroen.

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 13:05
Bilans listopadowego weekendu na drogach powiatu kartuskiego
Jeden wypadek, trzynaście kolizji, potrącenie pieszego oraz kierowca pod wpływem alkoholu - to bilans tegorocznej akcji "Znicz" na drogach powiatu kartuskiego. Celem akcji było zadbanie o bezpieczeństwo i kierowców w okresie wzmożonego ruchu na drogach i w okolicach cmentarzy.

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 12:33
Kot utknął w przewodzie wentylacyjnym - na ratunek pospieszyli strażacy
Do niecodziennej interwencji wezwano kartuskich strażaków w niedzielny wieczór w Kartuzach. W szybie wentylacyjnym w jednym z budynków mieszkalnych utknął kot. Na pomoc zwierzakowi pospieszyli strażacy z PSP w Kartuzach.

poniedziałek, 5 listopada 2018 r., 09:21
Sulęczyno. Spłonął budynek gospodarczy
W niedzielny wieczór strażacy interweniowali w Sulęczynie, gdzie doszło do pożaru budynku gospodarczego. Obiekt spłonął doszczętnie. Przyczynę zaistnienia ognia ustala policja. Nie wyklucza się podpalenia.

sobota, 3 listopada 2018 r., 16:01
Stężyca. "Czołówka" dwóch pojazdów - trzy osoby poszkodowane
Trzy osoby, dwie kobiety i dziecko, trafiły do szpitala wskutek zdarzenie, do którego doszło w sobotnie popołudnie w Stężycy. Czołowo zderzyły się tam dwa pojazdy.

wtorek, 30 października 2018 r., 12:33
Wieżyca. Wypadek z udziałem czterech pojazdów
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło na K20 w rejonie zjazdu do Wieżycy we wtorkowe przedpołudnie. Najpierw do rowu wpadło polo, a następnie opel zderzył się z oplem i uderzył w renault.

wtorek, 30 października 2018 r., 12:24
Goręczyno. Spłonął garaż z warsztatem
Trzy zastępy straży pożarnej walczyły z pożarem, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie w Goręczynie przy ul. Łąkowej. Ogień strawił tam garaż z warsztatem.