piątek, 10 sierpnia 2018 r., 17:17
Chwaszczyno. Zderzenie volkswagena z autobusem
W piątkowe popołudnie służby interweniowały w Chwaszczynie, gdzie na K20 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

piątek, 10 sierpnia 2018 r., 17:09
Banino. Pijana 46-latka doprowadziła do kolizji
Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Baninie. kierująca citroenem najechała tam na tył alfy romeo. Jak się okazało, sprawczyni kolizji była pijana. Wydmuchała 2,5 promila alkoholu!

piątek, 10 sierpnia 2018 r., 17:02
Bącz. Pożar stolarni
Pięć zastępów straży pożarnej walczyło w piątkowe popołudnie z pożarem stolarni w Bączu. Ogień pojawił się tam w kotłowni, a następnie rozprzestrzenił się na piętro do pomieszczenia, gdzie magazynowane były trociny.

piątek, 10 sierpnia 2018 r., 10:20
Kobieta i 7-letnie dziecko ranne w wypadku w Puzdrowie
Dwie osoby, w tym siedmioletnia dziewczynka, trafiły do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w czwartek wieczorem w Puzdowie. BMW zderzyło się tam z volkswagenem.

piątek, 10 sierpnia 2018 r., 08:26
Powalone drzewa, uszkodzony dach i samochód - strażacy usuwali skutki nocnej burzy
W nocy nad Kaszubami przeszła gwałtowna burza, która nie oszczędziła mieszkańców, głównie okolic Kartuz. Największe szkody wyrządziła w Smętowie Chmieleńskim, gdzie upadające drzewo zniszczyło budynek mieszkalny, samochód i linię energetyczną.

środa, 8 sierpnia 2018 r., 23:08
Leszczynki. Polonezem wjechał w golfa - sprawca pijany?
Kierujący golfem młody mężczyzna trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w środowy wieczór w Leszczynkach (gm. Sierakowice). Kierujący polonezem czołowo zderzył się tam z volkswagenem. Sprawca zdarzenia odmówił badania alkomatem, ale jego zachowanie, mowa, jak i wyczuwalna od niego woń alkoholu wskazują, że był pijany.

wtorek, 7 sierpnia 2018 r., 13:41
Nie żyje 26-latek ranny w wypadku w Lisich Jamach
Nie żyje 26-letni mężczyzna ranny w wyniku wypadku, do którego doszło w piątkowy wieczór w Lisich Jamach. Obrażenia, jakich doznał okazały się zbyt poważne. We wtorek śledczy otrzymali informację, że młody mieszkaniec powiatu kartuskiego zmarł w kościerskim szpitalu.

wtorek, 7 sierpnia 2018 r., 09:55
Miał prawie trzy promile. Doprowadził do stłuczki na parkingu
Żukowscy policjanci zatrzymali 64-latka, który wsiadł za kierownicę volkswagena mając w organizmie prawie trzy promile alkoholu. Co więcej, mężczyzna na parkingu uderzył w inny zaparkowany tam pojazd.

poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., 13:27
Sulęczyno. Zderzenie toyoty z peugeotem na skrzyżowaniu
Na szczęście bez osób poszkodowanych zakończyło się zderzenie dwóch pojazdów, do którego doszło w niedzielny wieczór w Sulęczynie. Kierujący peugeotem wymusił tam pierwszeństwo na toyocie.

sobota, 4 sierpnia 2018 r., 19:24
Nad Kaszubami znów mogą przejść burze - wydano ostrzeżenia
W sobotni wieczór i nocą z soboty na niedzielę nad Kaszubami znów mogą przejść burze. W związku z prognozami Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia.