środa, 2 maja 2018 r., 12:45
Grzybno. Uderzył samochodem w barierki i uciekł. Pięciu pasażerów zostało na miejscu
Kartuscy policjanci poszukują sprawcy kolizji, który w niedzielne popołudnie uderzył w samochodem w barierki w Grzybnie. Z relacji świadków wynika, że kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

środa, 2 maja 2018 r., 08:57
Kczewo. Jedna osoba ranna w wypadku
Trwająca majówka przebiega na drogach powiatu kartuskiego dość spokojnie. W minionych dniach doszło do kilku kolizji, i jednego wypadku. W poniedziałek w Kczewie czołowo zderzyły się dwa pojazdy, wskutek wypadku ranna została jedna osoba.

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 r., 20:22
Sierakowice. Zderzenie dwóch pojazdów podczas wyprzedzania
Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowe późne popołudnie w Sierakowicach. Audi podczas wyprzedzania zderzyło się tam z volkswagenem.

piątek, 27 kwietnia 2018 r., 08:03
22-letni pseudokibic zatrzymany z narkotykami
Kara nawet do dziesięciu lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, którego we wtorek zatrzymali kartuscy policjanci. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki. Jak się okazało był on powiązany z jedną z grup trójmiejskich pseudokibiców i prowadził samochód mimo sądowego zakazu.

czwartek, 26 kwietnia 2018 r., 21:15
Kiełpino. Zginęła 58-latka. Wtargnęła pod koła samochodu
W czwartkowy wieczór doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Kiełpinie. Samochód potrącił 58-letnią kobietę. Niestety poniosła śmierć na miejscu.

poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r., 10:37
Kolejni nietrzeźwi kierujący zatrzymani na drogach powiatu kartuskiego
W minionych dniach policjanci zatrzymali na drogach powiatu kartuskiego kolejnych amatorów jazdy na podwójnym gazie. Mimo surowych kar, apelów, przestróg wciąż pojawiają się kierujący, którzy pod wpływem alkoholu wsiadają za kierownicę, stwarzając tym samym niebezpieczeństwo, nie tylko dla siebie, ale również dla innych uczestników ruchu.

piątek, 20 kwietnia 2018 r., 18:37
Mściszewice. 11-latek na rowerze wjechał wprost pod wyprzedzającego go forda
Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku został przetransportowany 11-latek, który jadąc na rowerze zderzył się fordem. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w Mściszewicach (gm. Sulęczyno).

czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 11:59
Tuchom. Spłonął citroen
Nieszczelność układu paliwowego najpewniej była przyczyną pożaru samochodu, do którego doszło w czwartkowy poranek w Tuchomiu. Spaleniu uległ Citroen Berlingo.

czwartek, 19 kwietnia 2018 r., 09:55
Egiertowo. Audi A5 stanęło w płomieniach
W środę tuż przed północą strażacy interweniowali na trasie Egiertowo-Kamela. Doszło tam bowiem do pożaru samochodu osobowego Audi A5 coupe. Zagrożenie szybko udało się opanować.

wtorek, 17 kwietnia 2018 r., 17:07
Napadły i okradły 67-letnią kobietę. Są w rękach policji
Dwie kobiety w sobotę napadły na 67-letnią mieszkankę powiatu kartuskiego. Pobiły ją i ukradły jej pieniądze i biżuterię. Grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.